Eucerin alebo La Roche Posay?

nimi

ahoj, ja mam s kozmetikou La Rochce Posay perfektne skusenosti. ja pouzivam cistiace mlieko na tvar a oci Toleraine a pletovu vodu Hydraphase. To cistiace mlieko mi odporucila moja kozmeticka, pretoze cistiaci gel by mi vysusoval plet. Mam totiz dost citlivu plet so sklonom k alergii, a preto sa mavam casto neprijemne vyrazky a mam ju na niektorych miestach supinatu. Este ti odporucam telove mlieko La Roche Lipikar - je vyborne a pouzivame ho cela rodina, lebo pomaha zbavit sa drobnych bradaviciek na tele a super hydratuje. Tato kozmetika je sice draha, ale ja som casto v nemecku, kde si zvyknem kupovat a tam stoji o tretinu az polovicu menej,a je aj kvalitnejsia ako ta, co sa dovaza na slovensko. navyse v nemecku casto byvaju rozne cenovo vyhodne balenia. skoda len, ze to tak nie je aj na slovensku...

larinka

minule som bola v lekarni a tam mi dali vzorky kozmetiky la roche posay len neviem ci krem alebo gel..na tej vzorke sa pise effaclar hydratant matite active..napiste co je to

aniccha

aj ja pouzivam La roche posay, tiez effaclar ale aj kremik k tomu na problemovu plet ...je to sice drahe ale strasne dlho to vsetko vydrzi lebo toho staci velmi malo...no a dnes som si kupila k tomu aj mineralnu vodu v spreji tejto znacky, ktora sa da nanasat aj na make up a po prvom streknuti som sa citila ako v raji, fakt super vec:) a inak teta v lekarni mi povedala ze tato znacka ma podla testov najlepsie ucinky v boji proti akne...ale nezabudaj uzivat zinok a betakaroten pretoze akne sa lieci hlavne z vnutra:)

sissinecka

ahoj...ja som mala este na jesen 2006 tazsiu formu akne....a zacala som brat Roaccutane tabletky,co mi predpisala moja kozna....a umyvala som si kazdy den tvar s penivym gelom Effaclar od La roche posay---stoji sice 320 ale je fakz perfektny a v kombinacii s leikmi mi fakt vyhladil kozu a mam ju teraz jak modelkaa....akne treba zacat riesit este skor lebo vzniknute hlbsie jazvicky uz tazko daco vyhladi