Eucerin alebo La Roche Posay?

Sewerka

ahojte :)

tiež som mala veľmi dlho akné a podarilo sa mi ho konečne zbaviť v 25 rokoch ... objavila som OCM a je to fakt super, za seba môžem len odporúčať ... inak super bol gél od LRP ... krásne vysušil a vyhladil pleť a ostalo mi posledné balenie z ktorého som skoro nič neminula tak ak by mal niekto záujem ozvite sa :) ponúknem dobrú cenu ...

prezyvocka

AHOJTE, viete mi poradit kde sa da najlacnejsie nakupit kozmetika od La Roche Posay? Nejaky online shop, alebo nieco take? Dakujem za tipy:)

lils

Ahojte. Ja som používala aj Vichy Normaderm aj Biodermu Sebium aj La roche posay Effaclar K. Musím povedať, že žiadna z týchto značiek mi pleť nejako výrazne nezlepšila. Ale najlepšie bolo asi aj tak La roche posay. No je dôležité používať to dlhodobo. Žiadna KVALITNÁ kozmetika vám pleť nezlepší za týždeň. Neverte lacným prípravkom z drogérie, kt. sľubujú okamžitý efekt. Obnova pleti je zdĺhavý proces. (6-8 týždňov)

anjelik

Ahojte, tak ja uz som vyskusala asi vsetky znacky a musim povedat, ze Vichy je zbytocne predrazeny, La Roche nie je zly, ale ak by som mala nieco odporucit tak urcite Eucerin a Bidermu, tieto dve znacky sa mi zdaju najlepsie!!

lizanka

no, ja mam doma plny kosik La roche-posay vzoriek(kozna mi ich vzdy natlacila ci som chcela alebo nie), precitala som zlozenie a je to poriadny sajrajt, na akne mi to nepomaha a preto to tam nebudem zbytocne patlat...

andrea91

ahojte cize moj skromny nazor:pouzivala som obe znacky ale ja som spokojnejsia s eucerinom v spojeni so skinorenom.a pri tom som uz ozaj vyskusala vsetko lebo som atopicka a malo-co mi dobre zareagovalo.ale ozaj je pravda ze kazdemu je nieco ine sadne

marisssa

ja som pouzivala kozmetiku La roche Posay Effaclar, no velmi mi to nepomohlo, ako aj Normaderm od Vichy..Eucerin este nemam vyskusany, ale drahe a znackove veci nie su pre moju plet asi vhodne:-))

taraeni

Tiež mám problematickú pokožku a ste ma potešili s príspevkom - názorom na La Roche Posay Effaclar produkty. Ja som používala VICHY normadrem ale nie som bohvie ako spokojná. Chcem vyskúšať La Roche Posay. Ste ma presvedčili, ďakujem! :-)

braňo 1985

Máte skúsenosti aj z Toleriane fluidným KOREKTYVNYM MAKU-UPOM? Vyzerá presne na to čo som dlho hľadal. Na citlivú aknóznú pleť ? Len aj dosť stojí..