nemám orgazmus

Well

nelka:)
Uplne suhlasim ;) To uz je chore co sa tu pytaju na niekoho v dochodkovom veku co poradi tak asi vies co ;))

nelkaa

evaEva ja sa len čudujem že sa touto debilnou otázkou obraciaš na RNG. Zájdi si k sexuológovi ty krava a zober so sebou aj svojho partnera.

evaEva

Prosím o radu od RNG. Mám problém že mám iba klitoridálny orgazmus, aj to nie je až taký intenzívny a dosiahnem ho už za 3 minúty. Nikdy som nemala vaginálny. Prečo ? A nielen že nemám vaginálny orgazmus, ale ani žiadne pocity rozkoše, ked sa partnerov penis vo mne hýbe. Proste niekedy ani necítim, že partner vo mne je. (Neprežívam pri sexe žiaden stres, nemam komplexy, partner nema stredne velky penis, je nežny - takže v tom problém nebude). Nemám vo vagíne nervy? Ako to zmeniť ? Existujú na oživenie nervov vo vagíne nejaké tablety, alebo sa dajú chirurgicky implantovať implantáty nervov do mojej pošvy, aby som začala konečne cítiť pri styku s mojím stabilným priatelom aspoň trochu rozkoše ? Dakujem.

beatka123

ahoj... tak roky skusam dosiahnut orgazmusz ale stale nič,spartnerom žijem už 7 rokou ale este ani raz som nedosiahla orgazmus preco???? no je pravda ze moj partnér nevidrzi v sexe len par minut moze byt problem ? snim? prosim ked viete pomožte....

nikaaaaa

Ahojte kočky,ak mozem aj ja prispiet,tak poviem,ze to je najväčšia pravda,že najviac záleží napartnerovi.My už spolu žijeme 5 rokov a stále je to úžasné a vždy sa ho neviem dočkať a je to u nás bežné,že aj 3x za deň,ked je chuť.Ale pred nim som mala 4 partnerov a ani s jedným som nedosiahla orgazmus.To je v prístupe partnera.Ak je nežný a páčite sa mu taká aká ste a dáva Vám to aj najavo a ani nežiada niečo nasilu,tak vtedy to je ozaj krásne.Bez zbytočného hanbenia sa,ale vtedy vzniká tá dôvera.

bubenka

Zmen partnera! alebo si zozen milenca:) a skuseneho:) mylsim,ze neexistuju zeny,ktore nevedia dosiahnut orgazmus, su len muzi, ktori, aj ked sa akokolvek snazia, nevedia ako na to...

skúsená

Ja som mala vaginálny orgazmus len párkrát a ani neviem ako, bola to skrátka náhoda, inak mávam len cez klitoris a preto som šťastná a spokojná. Partner do mňa vniká a pritom ma rukou dráždi, niekedy mi stačí len jeho trenie a tlak podbruškom. Najdôležitejší je spoločný zážitok z milovania a láska tvojho partnera k tebe..

envy1234

iha, ale ma ten ucitel vychvalil...trosku prehnane, teda trosku dost.. jasne, ze vela zavisi na psychike, ta je mocna carodejka, ale mam kopu kamosiek, co ani po malej davke alkoholu na uvolnenie skratka orgazmus nemaju...deedee ma pravdu, je to hnusna supa od prirody, ze nie kazda ma sancu zazit orgazmus..ale zasa na druhej strane, mne sa sex paci aj bez neho..a ten moj ma stale vycitky svedomia, chudacik.. a vlastne on za nic nemoze