menstruacia po chudnuti

Sisi135

jana1515: zhodila si za krátky čas veľa kg a podľa toho čo píšeš nesprávnym spôsobom. Ak to budeš robiť takto ďalej nielenže nebudeš mať menzes ale budeš mať nanič pokožku, slabé nechty, začnú ti padať vlasy,... To chceš? Nebolo by lepšie schudnúť pomaly, rozumne zdravo a okrem pekného tela získať aj zdravie? Zamysli sa

seherezada

viete co ked chcete schudnut treba sexovat ked mate priatela a po sexe nejecte vtedy jeto ucine vertemy ja som tak schudla za mesia 12kg po sexe vas velmy smedy a taha jest ale nejecte ked chcete tak si tajte mandarinnku uvidite ze to pomoze

vonkajsiavyziva

jana1515: no moja, tak menštruáciu si nedostala, lebo si obmedzila všetky možné vitamíny. čo sa týka tvojej diéty, tak si si ňou ohrozila - nenormálne zdravie, vieš o tom, že lepšie by bolo, keby si si dala na raňajky trebárs nejaký jogurtový koktail, na desiatu trebárs nejaké to ovocie, či zeleninu, na obed troštičku polievky a druhého(tvoje telo totiž vyžaduje aj nejaké mäsko), potom olovrant tiež nejaké ovocie, a večeru zas len koktail. Určite by to bolo zdravšie a určite schudneš, obmedz príjem KJ a trošku cvič a výsledok sa dostaví. a aj menzes dostaneš. možno priberieš nejaké kg , ale potom zas naspäť schudneš, ale ak v tej tvojej diéte budeš pokračovať, tak si najneskôr o 2 mesiace v nemocnici, ver mi - niečo o chudnutí viem. A jojo efekt máš zaručený!!!! Nechcem ti zle, viem čo je to nadváha a ja som to dala dole pomocou tohto, síce pomalšie, ale bez jojo efektu!!!!

marfuška

Veronika,pri svojej výške máš normálnu váhu,tým by som sa netrápila.Pri váhe 45 kg by si bola moc vychudnutá.To je normálne,že my ženy pred menzesom máme rozne chutky a jeme všetko čo vidíme.Ja som na tom tak isto.Ale po menzese sa snažím trochu sa kontrolovat a ked ho dostanem,tak mi je tak zle,že vtedy mi zasa nechutí až tak moc jest.A tým sa to akosi vyrovná.A ak Ti možem napísat,je meriam 152 cm a váhu mám tiež 55 kg,normál.

veronika

ludia poradte mi ako sa sa pri menstruacii ovladat a nejest pri vela lebo ked ju mam jeb jedno od druheho a cely den mam 157cm a 55kg myslim ze by som mala mat skor 45kg aby to na dievca bolo vyvazene nie??? chcem schudtun aspon na 49kg

Alternativa

Citujem z odb. knihy :
"...Normalna menstruacia zavisi na udrzani urciteho podielu tuku v tele, ktory sa pohybuje okolo 20% telesnej hmotnosti zeny. Je dokazane, ze u zien vaziacich len o 10% menej, ako je ich optimalna hmotnost, co je sprevadzane casto vyraznym poklesom podielu tuku pod hranicu nevyhnutnu pre cinnost pohlavnych organov a zliaz, dochadza k zmenam menstruacneho cyklu, ktore mozu zapricinit neplodnost."
Moj nazor: Tebe sa sice zda, ze Tvoja hmotnost je stale privysoka, ale zrejme okrem prudkeho soku = rychle chudnutie Tvoje telo zareagovalo na podiel tuku pod u Teba nevyhnutnu hranicu. No, podla mna by to mohla byt hlavne z pohladu Tvojej buducnosti prilis kruta dan za to, co mozno teraz Ty, ale urcite nie vsetci na tejto planete, povazuju za zivotnu nevyhnutnost. Pozri si temu o BMI indexe a podobne. Pravidelnym prijmom vyvazenej stravy 5x denne sa da krasne udrzat pre telo i vzhlad optimalna hmotnost. Porozmyslaj...

santen

dobry den, chudnem už od maja, teraz je jul a schudla som 10 kg, v maji a v juni som mala menstruaciu, ale teraz mi uz dost dlho meska, mohli by ste mi povedat, ci by to mohlo byt tym chudnuim? ci je privela chudnut 10kg za dva a pol mesiaca pre moj organizmus?
dakujem veli pekne

jana1515

proste najprv som presla na delenu stravu. potom len na zeleninu a ovocie a tak vsetliak to striedam. ale pribrat spat nemienim stale vazim velmi vela mam totiz 172cm a vazim 64 chcem este schudnut na58

katkam

ja sa ta len chcem opytat ako si schudla tak vela za tak malo ... sice mne sa tiez podarilo schudnut 28 kil.. ale za pol roka