Ktorá špirála je najlepšia?

wawawa

jellkišš aké máš mihalnice? krátke, riedke, dlhé, husté...? tiež by som ju chcela vyskúšať, ale sa bojím že to nebude ono

jellkišš

ja som wyskusala plno riaseniek od max factor miss sporty fleur de santé ale zistila som ze ani jedna mi nesada na moje nemožne mihalnice a powedala som si ze uz asi s tym nič neurobim akurat wysla riasenka sexy curves od rimmel a kupila som si ju a poviem vám je uzastná...ja nemozem radit kup si takú a takú pretože každá baba ma iný typ rias a každa riasenka je sprawená na nejaký typ riasou...aaa proste je super a nie je ani draha iba 220 sk stoji

Lucinka33

Tie spiraly budem mat za menej ako polovicnu cenu ako v obchode :) Kamoska ma nejaky kontakt na distributora alebo take nieco. Nechcela som sa jej velmi vypytovat. Ale mohla som si objednat len minimum pre vlastnu potrebu. Vies, aby mali istotu, ze to nikde nebudem predavat :)

Mimi323

Lucinka, tak to si potom kupila dobre.
A tie MF budeš mať za koľko ak sa smiem spýtať?
Potom daj vedieť, že ako :)

Lucinka33

Vcera som videla kamosku, mala na sebe tu Dermacol, co som jej dala a mala velmi pekne mihalnice (ako vzdy). Takze zas sa mi potvrdilo, ze ak mate dobre mihlanice, mozete si dat takmer vsetky spiraly a bude to vyzerat super.

Lucinka33

Mimi kupila som ju preto, lebo bola dobra akcia v 101 Drogerie. Vypredaj vianocnych balickov - kozmeticka tasticka, vysuvacia ceruzka a spirala, to vsetko za 5,20 eur. Inak ta samotna spirala stoji vyse 7 eur a ceruzka takisto. A bola som hrozne zvedava :)) A objednala som si od kamosky za velmi dobru cenu od Max Factor False Lash Effect a MF Lash Lift, tak ked mi pridu a vyskusam ich, hodim sem svoje hodnotenie :) MF ma este nesklamali, tak dufam, ze to tak ostane.

veroniccka

ahojte...dermacol je priemer podla mna...vyskusala som uz asi naozaj vsetko...od lacnych cez strednu cenovu kategoriu a aj drahsie...dermacol spiraly, nie dakujem, nikdy viac a ten makeup 24 hodinovy som sa tiez rozhodla vyskusat a je dobry :) som prekvapena, ale je...na mna je sice dost kryci, ale ked mate problematicku plet, fakt prekryje a riadne zmatnuje.

Mimi323

Lucinka, Ď za hodnotenie. Prečo si sa rozhodla kupiť Dermacol?
Ja som ju sice nemala, ale lacnym maskaram neverim, aj keby mi kočka opisala, že je neviem aka perfektná a najlepšia, keď tá baba pred tým ešte nemala kvalitnú maskaru. Tiež som už romyšlala nad make upom Dermacol, lebo všetci ho tu chvália, ale bojim sa :)

Lucinka33

Ahoj, dnes som skusila spiralu Dermacol Obsesion a je dost o nicom. Predlzuje len malo, objem takmer ziadny. A mne nedrzi vytocenie. Ale aspon nelepi (zatial). Tak som ju hned podarovala kamoske, snad jej pomoze. Ma lepsie mihalnice ako ja.

lagie

900 sk mono tien, su fakt dobre, porovnala som to s inymi znackami a ani v jednej neboli take super farby, hlavne na tu zelenu, modru tmavu a taku zvlastnu fialovu