Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)

Príspevok v téme: Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)
bubinka

ahojte holky, zaujima ma, ako si predstavujete vasu svadbu, cize Vas den "D"(kde by ste ju chceli mat a za kolko asi (financie), koho by ste pozvali a tak :) a este by som rada vedela, ako sa stavavju vasi priatelia(frajeri) k teme svadba(teda manzelstvo):) vopred dik za info/ zabudla som sa dat na svoj nick, tak, som toto omylom supsla do temy inej ako prispevok...tak sorry:)je to predsa len novozalozena temicka, tak sup sem s vasimi napadmi, predstavami, a nazormi vasich muzskych polovciek :)

Aria

No drahy si to pamata dobre. Je to uz sice minulost ale velmi ma mrzi ze kedze mal tu prvu svadbu v kostole, tak teraz sa uz ja musim uspokojit s civilnym sobasom. Aj ked stale zisujem moznosti ako by sa to dalo...

Aria

Ano je to mozno skoro, ale ak sa rozhodneme to urobit skor, tak aspon budem pripravena. A momentalne ako som pisala, hladame nejaky kompromis. Takze ak sa konecne zhodneme, mozme sa pustit do vybavovania na ostro :o).

lilith

jasné,potom to už pôjde jednoduchšie,keď vieš čo a ako,nezdá sa ale je okolo toho dosť vybavovanie,my sme si vybavovali všetko sami.

trinity

To je teda peňazí, fíha, ja som nad tým takto z finančnej stránky ešte nerozmýšľala, ale tuším ostaneme bez svadby... Aria a premýšľať nad tým dva roky dopredu je celkom zaujímavé :)

Aria

Presny termin este nemame, ale tak do 2 rokov, pretoze potom uz chceme babo. Ale ja myslim, ze uz je najvyssi cas zacat si aspon robit predstavy a zistovat moznosti.