Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)

Príspevok v téme: Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)
bubinka

ahojte holky, zaujima ma, ako si predstavujete vasu svadbu, cize Vas den "D"(kde by ste ju chceli mat a za kolko asi (financie), koho by ste pozvali a tak :) a este by som rada vedela, ako sa stavavju vasi priatelia(frajeri) k teme svadba(teda manzelstvo):) vopred dik za info/ zabudla som sa dat na svoj nick, tak, som toto omylom supsla do temy inej ako prispevok...tak sorry:)je to predsa len novozalozena temicka, tak sup sem s vasimi napadmi, predstavami, a nazormi vasich muzskych polovciek :)

Aria

Trinity urcite aj pre mna su vyznamne aj ine dni. Ale zalezi mi aj na tomto. Kazda sme ina, a ja som si svoju svadbu vysnivala uz davno. Ale zial postupne znizujem a prisposobujem svoje naroky :o)))

Aria

Nuz aj moj priatel povedal ze chce len obed s rodicmi a svedkami. Ale tiez povedal, ze bude ako chcem ja, lebo vie ze tuzim po krasnych bielych satach. Mozno ma to prejde, mozno si o rok poviem ze ok, ale dnes by to bol z mojej strany obrovsky ustupok a viem ze by mi to bolo strasne luto. Ano, je to drahy spas, ale myslim ze v zivote kazdej zeny je to velmi vyznamny den a zasluzi si mat ho aspon trosku podla svojich predstav nie?

lilith

Taká svadba aj ked len malá tiež niečo stojí,my sme namiesto velkej svatby peniaze radšej investovali do prerábania domu.

trinity

Tak som rozprávala priateľovi o tejto diskusii tu a dohodli sme sa, že budeme mať svadbu s dvoma svedkami, hih, lebo toľko peňazí nie sme veru ochotní obetovať jednému dňnu a jednej chvíli a ako vravím, ja som o svadbe nikdy nesnívala, v podstate mi to je jedno, ak nemôže byť cirkevná, tak kľudne aj žiadna...

hanicka

no ved coaj ja si budem brat rozvedeneho a tiez by som brala svadbu v kostole ale co uz rada by som ju mala ako som pisala ako vo filmoch vonku pod nejakymi krasnimi rozkvitnutymi stromami pekny kobercek uprostred po ktorom kraca nevesta a pekne pocasie tak ked chcem rozkvitnute stromi tak asi to bude v maji ale co maj lasky cas tiez mam predstavy ako a je to fakt mala svadba vyjde 100 tisic to je pravda ved ako hovorite hostina vyzdoba obrad obrucky oblek saty a to neratam este kadernicku nechty make up a taketo veci potom veci co mas po polnoci oblecene takze vela veci ale ratam tak 30 ludi tiez je toho dost a to je fakt ked tak ratas menu pre jednu osobu tak 1000 korun isto vyjde je to veru pekny spas drahy aj ked je svadba len mala a ozaj pozvanky to som ani nemyslela aj to su peniaze ak chcete mat nejake pekne svadobne oznamka no vela veci je v tom co treba zariadit tak treba zacat setrit lol