Mám strach z tehotenstva

Príspevok v téme: Mám strach z tehotenstva
mara

Kedze mam iba 17 som velmi malo oboznamena so sexualitou a a este k tomu i moja kamoska mi vravela ze sa da otehotniet inac ako pohlavnym stykom,tak sa bojim. Stale ma to trapi,myslim si,ze som tehotna,lebo ak som s pruiatelom nieco robila,nespali se splu,iba sme sa mazlili,tak sa bojim toho,ze som otehotnela pomocou ruk,lebo vraj i ta cira tekutina obsahuje spermie a bojim sa,ze som si ich do tela zaniesla sama po prichode domov,ked som si napravovala male pysky ohambia,bojim sa a velmi. Minule som menstruaciu dostala 12 dni skor a iba 1 den bola taka silnejsia,istatne dni boli slabsie,travala 6 dni a 10.7. Mam dostat dalsiu,no bojim sa,ze som tehotna. V poslednej dobe som mala velmi hnusny vytok z posvy,taky zvlastny, alebo kusky nejakej blany.a paneska blana sa kde nachadza? Ja som svoju videla na povrchu pri odkryti malych pisk ohambia,moze tam byt?Je takej tmavo cervenej farby. A ten vytok co mohol znamenat? Kedze som taka hlupa neustale si zrkadlom kontrolujem tu blanu a uz i ta kozicka pod posvou tak praskla a ide mi z nej krv,ked sa utieram,mam ist ku gynekologovi?Teraz beriem penicilin na to,co mi je s tym vytokom a trocha sa to zlepsila a tu ranku si stale masim kalcivou mastickou,je to dobre?

gevenducha

Najprv sa nauc nieco o sexe a az potom skusaj s partnerom. To snad pravda ani neni taketo otazky.
Ku gynekologovi treba chodit pravidelne minimalne 1x rocne aj ked nemas ziadne problemy, ide o prevenciu.

martinka.a

potrebovala by som s niecim poradit,ked sme s priatelom spolu nespali,ale skusali sme ruky,usta a tak pod,bojim sa ze niečo "jeho" sa dostalo do mna,a ze mozem ostat tehotna.Moze sa to stat aj ked blanu este mam?prosim poradte mi niekto

.....

dobry den, neviete mi poradit, ci by som nemala vysadit hormonalnu antikoncepciu v pripade ak sa u mna objavilo krvacanie mimo cyklu??Neviem co to znamena, este sa mi to nestalo...dakujem za radu

klicek1

dobry den, neviete mi poradit, ci by som nemala vysadit hormonalnu antikoncepciu v pripade ak sa u mna objavilo krvacanie mimo cyklu??Neviem co to znamena, este sa mi to nestalo...dakujem za radu

alex buckova

lekar mi zistil cystu na vajecniku.lieci ma antikoncepciou-triquiar.po mesiaci som dostala menzes 3krat do mesiaca.lekar hovori ze to je v poriadku ale mne sa to nezda.mam 17 rokov.

Lielenka

Dobrý deň,
Ja by som sa chcela spýtať, že mala som pohlavný styk a za týždeň som dostala menštruácia, ale o dva dni ako my skončila, som začala krvácať...Môžem byť tehotná?

hmm

možem byť tehotna aj ked som dostala menstruaciu?? ale prisla skor a je strasne silna, prosim odpiste rychlo... diky