som GAY

ccc

mala so jednoho super kamarata, kt.bol gay.
dlhsi cas uz ale zije v Kanade..skoda,je mi za nim niekedy smutno..
sex.orientacia inych ludi ma nezaujima, pokial sa ma to priamo netyka..nemam proti nim nic,pokial sa vedia spravat na urcitej urovni, tak ako vsetci ostatni..clovek je bud mily, prijemny inteligentny atd,alebo nie je..neriesim sex.orientaciu, pre mna osobne nie je podstatna,zalezi mi na inych vlastnostiach.
je to ale asi jedina sex."odlisnost", kt.viem v pohode tolerovat,narozdiel od roznych..filov,to neznesiem

nikula

gay je ako kazdy iny....ma s tym niekto problem tak nech sa zamysli sam nad sebou ....kto je aby odsudzoval niekoho ineho??? nie su to zlocinci len sa s nimi prihoda zahrala inak ako s vami...a ked citam ze su chori alebo ini je mi z ludi zle...

....

Ja proti gayom nic nemam,dokonca si s nimi dokonale rozumiem. Poznam troch ktory sa za to nehanbia a proste su upe uzasni. Su ini ako normalni chalani a to hlavne v tom,ze sa nehraju na frajerov. Su mili,uprimni a chapavejsi ako ti \"nmormalni\" ludia. Takze hlavu hore a hlavne sa za svoju orientaciu nehanbi. Su ludia,ktory budu mat blbe pripomienky,ale tych si nevsimaj. Jedna krasna veta: Jedinym dvovodom,ze ta niekto nenavidi je,ze chce byt ako ty. Ale su ludia,ktori si ta budu vzdy branit,vdzdy ta budu podporovat. Hlavne bud VZDY sam sebou a bud na seba hrdy a maj sa rad :)

dada

podla mna ste uuplne normalny ludia ako kazdy...nechapem preco z toho niektop robi velku vec...kazdy ma pravo lubit toho koho chce...:-)a som aj za registrovane partnerstvo...

buzerantobijca

Aky mam nazor? Si zvratena vec, ktoru by trebalo spalit na uhol... Chcipni spino chcipni, nenavist ma te bude zabijet chcipni spino chcipni si na nasi zemi hnusnej vred!!! Urob svetu sluzbu a zabi sa co najskor...

krejzygrl

ja nemam nic proti gayom... proste su taki aki su, su to ludia tak isto ako my, "normalni". a to s tym dietatom , suhlasim s chesterom. nedala by som homosexualnym parom dieta.

basa

no to mas pravdu s tymi urazkami,okolie by bolo zle...na to som nemyslela.Len ma to strasne mrzi,ze to tak je,ze to ludia nedokazu pochopit a brat tychto ludi ako rovnocennych a nedokazu ich prestat odsudzovat.

Chester

Tak lae to dieta by si ten homosexualny par musel adoptovat.A ked uz dieta vydavaju dakomu,tak urcite urady,alebo kto to zistuje,ci bude mat to dieta dobru rodinu.Urcite by dieta nezverili do takej rodiny,kde muz mlati zenu.Dieta sa len tak nedava hocikomu.Ale ja to berem teda aj tak z mojho hladiska.Dieta by trpelo,pocuvalo urazky z okolia a tak.Musis uznat...