šialene silná menštruácia

Príspevok v téme: šialene silná menštruácia
Dudka6

Prosím čo robíte pri silných krámoch? Naozaj baby vážne myslím čo používate ? Čo Vám pomáha cítiť sa lepšie ? Ja mám normálne až stres z nich ... krvácam síce len 5 dní ale z toho sú úplný masaker... už som z menštruačného kalíška prešla na xl dlhé vložky, ale sem tam nestíhajú...

tedaku

I really like the information you provide on this blog. It is really helpful and easy to understand, some websites that I know also contain useful information for you. [url=papasfreezeriagame.io]papa’s freezeria[/url]

Pethulka753

Tiež závidím 3 dňové krámy :D koksooo Ja krvacám 5-6 dní a z toho 3-4 sú úplne šialené. Jediná pomoc pre mňa je tabletka na bolesť a menštruačné nohavičky, ktoré absorbujú všetko čo treba a nič neprepustia von. Mám viacero, ale najradšej mám DIM nohavičky od Bellinda lebo sú fakt riadne pohodlné

emaniala

Po nedávnej osobnej skúsenosti ti odporúčam od týchto stavov dať si Cetalgen. Mne nič iné ani nezaberalo alebo ak hej tak len dočasne a slabo. Tu mi stačí dať si jednu tabletku a mám do pol hodiny pokoj a niekedy až na celý deň že maximálne ešte tú druhú si dám večer pred spaním.

mon12ika

Ja si pamätám ako decko, keď mi krámy začínali, že som neskutočne trpela a nezaberalo fakt že nič. Moja sesternica mávala zakaždým menzes 2-3 dni, čo tiež podľa mňa nie je úplne ok, ale tak budiš :D Ale závidela som jej neskutočne :D