Hysterektomia...?

RNG

Memomax, je hormonalna liecba, jedna sa o vytazok s obsahom 40Mg izoglavonov zo soje, ktore v tele posobia ako estrogen.
Ja by som skor navrhol yam, pupalku, dong quai alebo damianu.
Tie totiz, hlavne yam, pomozu vytvorit vlastne hormony, nie nejake nahrazky, aj ked prirodne.

veronika

Som po hysterektómii, moja sestra ma tiež po hyst. a po troch rokoch dostala Ca prsníka.Ja som začala uživať nehormonálnu liečbu MENOMAX / 1 mesiac/, ale trpnu mi ruky, v noci mam niekolko krát návaly a rano vstanem so zapuchnutými rukami.
Vie mi niekto poradiť, ako ďalej?

hodinka

ahojte,čo to je ta hysteroktomia?Mam obavy,lebo moja gyn.mi povedala,že mam maternicu niejako nižšie a ja mam aj bolesti,na lavej tane brucha,a tiež ma štipe konečnik.Tak sa chcem opytat,či to niektora z vas mala. . . taketo bolesti a štipanie.Prosim napište.

inlao1

AK SA CHCE NIEKTO O TOM POROZPRAVAT NAPISTE MI NA INLAO1 (AZET)..!!!!MAM TUTO OPERACIU USPESNE ZASEBOU A DAKUJEM BOHU

inlao1

BOLA SOM NA HISTEREKTOMII ......VAS ZIVOT POKRACUJE NORMALNE AKO PERDYTYM ..!!POKIAL VAM OSTALI OBYDVA VAJECNIKY....!!!!

zuzi

Ja som bola na hysterektomii v 6/07. Mám 38 rokov. Chcela by som sa spýtať ak ste aj vy niektorá prekonala hysterektomiu, akú liečbu ste dalej absolvovali. Myslím na hormonálnu liečbu. Ďakujem

mjanik

pred operáciou treba vyskúšať akupunktúrou preliečiť slezinu,to ona má v pracovnej náplni držať orgány na správnom mieste!!!!

sana

Lea to napadlo aj mňa,ale sa len pýtam,lebo muž chce teraz po hysterektomii naplno.Nebudú s tým problémy?A cítim sa nejak nafúknutá,potom.