Rozmazané videnie

Príspevok v téme: Rozmazané videnie
aerzob331

Zdravím mám taký problém že sa mi z ničoho nič veľmi zhoršil zrak posledné asi tri týždne vidím akoby rozmazane a zahmlene nedokážem zaostriť ani na par metrov poriadne proste rozmazane videnie na blizko aj diaľku.. bol som akurát v optike kde by namerali astigmatizmus LO -2,75 A PO -3 može to byť tým? som objednaný na očné vyšetrenie kde si to chcem dať potvrdiť.. nikdy som nemal až taký problém ako teraz može to byť aj s tlaku, alebo niečo podobné? alebo to bude určite len tým astigmatizmom?

aerzob331

Presne asi budeme trochu hypochondri či jak sa to povie :D ale tak taký nezvyk že človek vidí relativne dobre a zrazu už nie , asi netreba čítať ani internet radšej

zdravienko175

joj, to ja tiez som takato, ze zbytocne stresujem a vytvaram si v hlave tie najhorsie mozne scenare :D a blizim tym samozrejme len sama sebe.

magduska

... hm tak potom budes mudrejsi... pokial tu nie je nejaky lekar, tak to asi tazko len tipovat, co by za tym mohlo byt...

aerzob331

Veď práve som sa dal objednat na vyšetrenie kde mi rozkvapkajú oči a pozrú sa hlbšie do oči tak hádam niečo nájdu čim to bude mam obavy

erittrea

Samozrejme, že to môže byť tým, to je logické. Treba zájsť aj za odborníkom, nie len do optiky. Tam nevedia nič.