Nosiť krátke sukne?

Príspevok v téme: Nosiť krátke sukne?
Tami_B

Nie je to veľmi hlúpe obliecť si krátku sukňu alebo šaty, keď ma o to požiada môj priateľ? Vraj sa mu tak veľmi páčim. Nosiť sukne som zvyknutá, ale nie také krátke, aké by chcel on. A ešte naviac moja postava je skôr plnoštíhla ako štíhla. Na jednej strane mi to trochu imponuje, no na druhej strane nechcem vyzerať hlúpo pred známymi, keďže doteraz som zvyčajne nosila sukne s dĺžkou tak okolo kolien. Nejaké podobné skúsenosti?

malapehana

chlapi su chlapi, ale ked sa zacnu potom po tebe obzerat ini, to mu nebude prekazat? ci ta chce akoze vystavovat?

darienka

no do tych uplne mini mini co kolkokrat vidim by som nesla rozhodne ani ja aj keby mam na to postavu. nie som stotoznena s tym ze ked sa zohnem vidiet mi az do kuchyne. a furt si davat na to pozor kde ako sedim stojim ohybam sa. no to nie.

vveronicka

ja cim som starsia, tym mam radsej dlhsie sukne :D a vobec to nie je preto, ze by som si kratke nemohla dovolit :D ale proste sa mi to aj viac paci, ked je sukna tak po koleno napriklad. posobi to tak jemne, elegantne a nie, ked ti vidno az do zaludka :D