Som spat :))

ahjajjaj

ona je tu stará známa a trpí poruchou príjmu potravy. Má vo zvyku nenormálne schudnúť, potom je v starostlivosti lekárov a psychiatra. Tragický prípad. Ozve sa sem s nejakou diétou, ktorá jej funguje, keďže skoro nič neje. Potom nikomu nič neodpovie, neodpíše, nereaguje na dotazy.

tenista87

do leta 2025 v pohode. prosím ťa, buď realista. schudnúť 30 kíl za dva mesiace? aj keby si nič nejedla, tak sa to nepodarí.

lichotinka

ved prave, toto je ukazkovy priklad ako docielit jojo efekt. vrati sa ti to naspat. taketo stravovanie nie je vobec dobre.

joel007

Ahoj fandím ti ale z čoho bude podľa teba vyživované tvoje telo? Lebo z jogurtu a vývaru určite nepokryješ to, čo potrebuješ, telo sa začne brániť a keby si to aj vydržala a schudla, určite si koleduješ o poriadny jojo efekt pri návrate na "normálnu" stravu

juraska

..ako tie veci co napisala su relativne zdrave, no zaujimal by ma jej pokrok..ci by nam vedela hodit nejake tipy..

hedviga1884

mna strasne zaujima, ci sa jej to podari :) akoze udrzat si tento jedalnicek dlhsiu dobu, lebo ja by som asi skolabovala po dvoch dnoch.