Zoznamenie sa

Príspevok v téme: Zoznamenie sa
Teleskop

Pozdravujem, je mi celkom jedno ako to tu vyznie ale pre 24-ročných chlapov je v súčasnosti dosť ťažké sa zoznámiť s babou v podobnom veku. Ja som s tým problém síce nemal ale narazil som na zásadný problém. Asi sa zhodneme na tom, že zeny v tomto veku sú žiadanejšie než chlapci. Z toho vyplýva, že jednak väčšina je zadaná a aj keď nie je tak častokrát má na sociálnych sieťach milion správ a je náročne pre tak mladých chalanov uspieť. Mne sa to párkrat podarilo ale toto je len okraj ľadovca. To, čo ma najviac mrzí, že neviem naraziť na babu, ktorá by mala jednak veľa spoločných aktivít so mnou a po ďalšie som špecifický typ introverta. Rád diskutujem o abstráktnych veciach, teóriach, filozófií, som veľmi zvedavý a hovorím veľa random facts. Chcem niekoho komu neprídem divný a bude sa na mňa s úžasom dívať keď budem rozprávať. Ano, takže vlastne som sa rozhodol niekoho, koho môj štýl písania zaujal aby ma kontaktovala buď cez správu (ak to tu vôbec ide) alebo poslala e-mail do komentárov. Nehnevajte sa na mňa, ale uznajte sami, že v dnešnej dobe je to rozumný krok to písať niekde, kde nepíše nikto :-D Na instagrame je to skoro bez šance, tinder ani nemám, ten neslúži pre chlapov. A rád by som podotkol, že ani náhodou som nič nekritizoval, ak to tak vyznelo. Len som napísal fakty, kvôli ktorým som sa rozhodol sem napísať, o nič viac nejde. Mam naozaj veľa záľub ale málo kto mi rozumie. Hľadam niekoho koho bude moja osobnosť fascinovať. Ok, aby som sa nemusel rozpisovať tak veľmi zovšeobecnim, že som INTP (najdite si mbti typológiu a tento typ). Nepíšem to preto, že je to alfa-omega ale len preto aby som zjednodušil prehľad o tom, aká som osobnosť. Mal som už pár žien ale boli až príliš praktické, mal som pocit ze ma počúvajú skôr z donútenia, že ich to nebaví. To neznamená, že ja nie som praktický. Som, ale keď sa rozprávam, riešil často deep talk. Kto ma chce spoznať bližšie, kľudne sem hoďte e-mail alebo mi napíšte:)

fonte

mozebyt, to ma tak napadlo, že v niektorých ruských moslimských autonómnych republikách musí otec rodiny pre každého syna postaviť dom... Si to predstav tu :D
Čo sa týka žien, tak čím mladšie tým horšie... a veľké mesto koniec :D
To platí ale všeobecne na obe pohlavia.... či všetkých 72 :D
Ano majú aj nereálne nároky, ale mne sa nepáči ten spôsob, nevieš, si neschopný chlap, looser a tak podobne a pritom im na konci mesiaca zostane 20 eur, čo všetko preondzú na handry a farbičky :D
Slovensko, no, tak tu ide hypo, teda išla, aj keď to bolo o dušu... no a teraz obličku aby mladý predal ...
Tie zoznamky, to netuším....

mozebyt

fonte: No je pravda to s tým bývaním. Na SR väčšinou len cez hypotéku pokiaľ niekto niečo nezdedí alebo nedostane od rodiny. Dokonca jednej známej rodičia sporia a vraj každý rodič by to mal aj keď má zamestnané dieťa ( čo ma patrične šokovalo). Nejakú dobu sa dá bývať spolu aj u rodičov kým sa našetrí ( to ale chalan nemôže natrafiť na ten typ, aký opisujem vyššie, že jej predsa musí sporiť niekto iný :D ) Tým sa dostávam aj k tomu, že ho chápem so ženami, lebo niektoré majú nereálne nároky. A so spoločnými záujmami by možno po dlhom hľadaní našiel aj na nete, možno na Discorde?

fonte

mozebyt, on hľada ženu so spoločnými záujmami, nie kamarátov....
A intelektuálka? Uff, to je fráza, ale skutočný intelekt ... nedostatkový ...
A muž nemá čas.... nemá na výber, či má 24 alebo 35, dostupné bývanie nemá šancu z vlastného platu, teda od výplaty do výplaty a tak žije väčšina slovákov....
No a ten čas nemá, lebo nie každý chce ťahať kočíky po 35ke...a počúvať aký je neschopný, lebo nezarobí... a tak kašlú na to....
To je nadlho...

mozebyt

Fonte: Na spoločné záujmy môze mať aj kamarátov, ale nehádam sa. Zatiaľ ma takú predstavu. Uvidí o 5, 10 rokov,či sa zmení, 24 u muža je málo v tomto smere. Žena to má ohraničené biologickymi hodinami a preto logicky si hľadá niekoho s kým je predpoklad sa usadiť ( má pracu, bývanie atď). Muž má v tomto čas.

Intelektualne ženy nájde v knižnici, debatách v kníhkupectve, vysokej škole atď. Na internete neviem, to bude asi zriedkavé. A zas keď je intelektuálka nebude ho musieť zákonite fascinovane počúvať, môže mať svoje názory, presadzovať si svoje. Tam môže naraziť.

fonte

Takých ľudí ako ty veľa nieje, ak rozmýšlaš, tak to treba vedieť kedy a s kým použiť, ináč toho druhého unudíš... Záležitosti filozofie, politiky, celkového nazerania na svet z iného pohľadu tiež chce otvorenú myseľ a aj vyššie IQ, aj keď to nieje pravidlo.
Na ženy v takom veku s týmto zabudni , aj keď sa teraz angažujú aj v politike, v mimovládkach a tvária sa ako intelektuálky ale drvivá väčšina z nich plní agendu a inač strach a hrôza...
mozebyt, on možno hľadá niekoho, koho zaujíma aj viac ako len život konzumenta, ale ako vravíš to bude veľmi ťažké nájsť...

mozebyt

Na abstraktné a intelektuálne témy ženy veľmi nie sú a ak tak je len to úzka skupina žien. Keď som bola v tvojom veku tiež som chcela takú kamarátku, prípadne priateľa a narazila som skôr v tomto na mladých mužov.

Vekom zistíš, že ak chceš chcieť mať vzťah, rodinu budeš musieť zľaviť zo svojich predstáv. Jordan Peterson má celkom dobré videá o vzťahoch na youtube, je to vyštudovaný odborník na psychológiu, pozri si. V jednom videu rozpráva o kľúčových vlastnostiach, ktoré by mali mať ľudia v páre rovnaké a na ktorých až tak nezáleží. Neviem, či mi tu povolí poslať link.

cicilka

no chlapce tu si asi na zlej adrese, myslim ze toto je skor na ine webove stranky, takze su dve moznosti: bud si to rozmiestnil uz vsade zo zufalosti alebo si dal len tento inzerat sem a teda radis sa pomedzi tych inteligentnejsich, ktori su samozrejme zenami nedocenovavni. este otazka co je body count ? :D