Hernia (Pruh)

Príspevok v téme: Hernia (Pruh)
Masutko

Dobrý večer/ahojte

Chcel by som sa prosím opýtať, či tu nenájdem niekoho s podobným problémom, ktorý skúsim čo najkratšie popísať.
Koncom apríla 2023 som podstúpil operáciu hernie. Predtým som už aktívne cvičil, no po operácii som mal samozrejme pauzu. Po 3 mesiacoch od operácie, konkrétne na bratrancovej svadbe, som zaznamenal pri zvýšenej fyzickej aktivite prvýkrát bolesť- mierne pichanie, trhavá bolesť. Hneď o deň na to som bol na SONE, no všetko bolo okej. Nechal som to tak, začal som postupne cvičiť a makal som poriadne a naplno pred dovolenkou asi 3 týždne. No ani neskôr to neprešlo. Šiel som na SONO znova niekedy začiatkom októbra, ale zas na ňom bolo všetko okej. Moja otázka teda znie: Je možné, že skoro rok po operácii, to stále bolí? Lekári mi naposledy povedali, že mám oddychovať , a že je to normálne. Ďakujem vopred za každú radu.

lucusdam

Crafting Legends with Every Fusion:
Each fusion in infinite-craft.io is a step toward crafting legends. The game transforms every player into a legend-maker, weaving tales of creativity and innovation with every combination that graces the central creation space.