Manzel schovava peniaze

Príspevok v téme: Manzel schovava peniaze
Kuka

Dnes som nasla manzelovi ,v taske ,ked som si sla vybrat stravny listok aby som mala na obed do prace,,,,v jeho bocnej kapsicke 200 eur.....ked som si ho zavolala aby mi to vysvetlil,povedal najpr ze to mu dal sef na pokuty,kedze chodi autom....a potom asi o 10 minut povedal ze dostal proviziu ze sprostredkuval nejaky obchod ..........podotykam ucet mame spolocny,.......pohadali sme sa strasne,ze preco aj ked dostal nejake peniaze bokom od niekoho za nieco preco mi o tom nepovedal ale to schoval,zalepil to este najakou paskou na boku penazenky....som s toho hotova,,,,,sme manzelia 8 rokov a mame dve male deti.........stale som mu vravela ze nikdy nechcem zazit aby predomnou nieco skryval alebo schovaval.............ako dalej?on len tvrdi ze a co ze ma bočaky a pod.....
Vraj je to normalne......

pijema6580

You just need to go to Zaxby’s Chicken Fingers & Buffalo Wings! Buffalo wings & chicken fingers are the restaurant chain Zaxby’s signature dishe. zaxbysmenu.online

fonte

No to je tu jačania. To akože chlap má (obrazne) vyložiť na stôl všetky peniaze a potom si pýtať dovolenie ? :D
Tak to nieje chlap, to je rohožka.
Nejaký opilec, nesvojprávny feťák ok.... ale aby normálny zodpovedný chlap skladal takéto účty?
To jedine blbec.

neya

ako ste to doriesili nakoniec ? usiel celkom cas zaujimalo by ma to, lebo zazila som nieco podobne, len on este nevie ze to viem a ja zase neviem ako na neho nevyletiet

basatop

A bavili ste sa ze co keby to bolo opacne? Ako by on reagoval keby takto tebe najde odlozene peniaze a povies mu dve rozne verzie? Mne pridu ti chlapi niektori ozaj ak z ineho vesmiru.

pupavka18

Kuka, možno si neistá v niektorých situáciách vo vašom manželstve a potom úvahy, že milenka
Reaguješ možno aj prudkejšie hocikedy a všelijaké myšlienky v hlave, neistota

Na sebe zapracuj, začni behať, cvičiť, alebo si kúp crosstrenažerík= je zázračný, odskúšané , alebo bežiaci pás, je skladný a nenáročný do priestoru,

Daj si v týždni dve tri hodky pre seba, ideálne každý deň cvičenie jasne

Tvoje reakcie sa zmenia a na tvári budeš mať úsmev a inak budeš ,,kukať" na veľa vecí
Keď ty budeš v pohode, aj všetko okolo teba, akoby si sa ty viac snažila na všetko u vás doma a on..
Viac si ťa musí vážiť, ale takto nie, s ním nepohneš, lebo... no nie je to dôstojné, ak ešte v ,,zúfalstve" vybehneš s tým, že milenka, môže sa s teba vysmievať, a to ti ublíži veľmi
Vyčisti hlavu cvičením, ide jar, pretrieď veci v sebe aj doma...sprav si peknú pohodu a buď nad vecou.

kiabka

Tak co ta vytocilo viac ze mal odlozene peniaze bokom alebo pomyslenie na to ze ma milenku? Za mna keby mal milenku by skor asi tie peniaze nemal ako mal, nemyslis? Chlap to evidentne nemyslel nijak zle i ked druha vec je preco povedal dve rozne verzie. Mozno len zo stresu.

Eliona

Nehroťte to tak, možno to bolo len nejaké nedorozumenie.Mali by ste si sadnúť a porozptávať sa o tom. Ako u nás doma sa to nerobí, no asi by som až prehnane neragovala.

kolaria

Nebola táto hádka zbytočná ? Ja chápem že vo vzťahu by nemali byť žiadne tajnosti, no na druhej strane keďže poznáme jeden druhého tak aj vieme odhadnúť čo je banalita a čo neriešiť aby nevznikol presne takýto oheň na streche.

ahjajjaj

mne toho času ako študentke mama odmietla dať peniaze na kurz angličtiny, s tým, že to je šialene drahý špás. Dal mi ich ocko zo svojich tajných peňazí. Bola som učiť na strednej pedagogickej škole na praxi. Tamojší učiteľ, šťastne ženatý, a ľudomil, ktorý pracoval ako dobrovoľník aj s postihnutými deťmi, mal tajný účet, o ktorom jeho manželka nevedela. Povedal, že bez toho to jednoducho nejde. Človek chce mať istotu, že sa zaobíde aj bez schválenia svojej vyvolenej.
Takže Ti, milá Kuka radíme dobre, nerob z komára somára! Aj ja mám svoj vedľajší zdroj, a dáva mi pocit nezávislosti a vnútornej slobody, že nie som odkázaná na iného človeka. A ja ten pocit potrebujem.

Zaran

A prave ta myšlienka, že možno niekoho má, ta vytočila viac ako tie peniaze ale realita býva iná a síce: bočaky chlapi maju , milenku nie . Naozaj . Aj dnes sme sa o tom s kolegom bavili , sám mi povedal že musí schovávať peniaze pred ženou, aby vsetko neminula , pretoze chce pre nich niečo ušetriť a iné, ako schovávať peniaze ,mu neostáva . A pritom je to verný, milujúci partner , ktory sa stara o rodinu. Naozaj , strašne vela chlapov odkladá peniaze ,aby mali ak niečo treba alebo na investíciu. NIE pre milenku !