Manzel schovava peniaze

Príspevok v téme: Manzel schovava peniaze
Kuka

Dnes som nasla manzelovi ,v taske ,ked som si sla vybrat stravny listok aby som mala na obed do prace,,,,v jeho bocnej kapsicke 200 eur.....ked som si ho zavolala aby mi to vysvetlil,povedal najpr ze to mu dal sef na pokuty,kedze chodi autom....a potom asi o 10 minut povedal ze dostal proviziu ze sprostredkuval nejaky obchod ..........podotykam ucet mame spolocny,.......pohadali sme sa strasne,ze preco aj ked dostal nejake peniaze bokom od niekoho za nieco preco mi o tom nepovedal ale to schoval,zalepil to este najakou paskou na boku penazenky....som s toho hotova,,,,,sme manzelia 8 rokov a mame dve male deti.........stale som mu vravela ze nikdy nechcem zazit aby predomnou nieco skryval alebo schovaval.............ako dalej?on len tvrdi ze a co ze ma bočaky a pod.....
Vraj je to normalne......

Kuka

Urcite ma nechcel prekvapit....pytala som sa ho ,ze naco potrebuje tie peniaze kedze mi o nich nepovedal ,,,,,alebo ze koli comu si ich schoval ,ze neslo o 10 eur.....tak povedal LEBO..........nic ine mi nato nepovedal ,len ze ich chcel mat schovane ......tak ako som uz pisala ,aj ci mam narodky,meniny,valentin a pod.len povie ze MI NIC ANI NEMOZE KUPIT LEBO MAME SPOLOCNY UCET
...uz normalne rozmyslam ci nema milenku .......uz aj o tom velmi silno uvazujem .....najhorsie na tom teraz je ,ze on sa vobec netvari previnilo, mam pocit ze si mysli ze to ja som urobila chybu a ze ja by som sa mu mala ospravedlnit .

hamula

A nechcel ťa len niečim prekvapiť a si mu to prekvapenie trošku zmarila ? Ono aj keď má nejaké bočáky, väčšinou sa to minie na deti, rodinu, dom, domácnosť apod. Je to nepríjemné chápem, no možno to má úplne jednoduché vysvetlenie.

pupavka18

Presne tak, ako sa tu píše, môžeš ostať aj sama, daj pozor, brzdi. večer ideš spať ešte ako jeho manželka, ráno už to nemusí byť pravda

Záleží na tom, či dáva výplatu, ako sa podieľate na domácnosti, ak dáva výplatu a bočáky si necháva, je to úplne ok, lebo bočáky si on sám zarobí, ak ty sa podieľaš väčšou časťou finančne na všetkom, tiež starostlivosť o domácnosť o deti je iba na tebe, tak to ok nie je, ale to už je o inom, nie o tom, že schováva peniažky..

Narodky: ak ti pomáha, opraví sám čo treba doma, zaujíma sa o chod domácnosti rodiny, proste je pohoda, tak to,že on zabudne - no proste chlapi.

Ja napr.dopredu zo strandy referujem, že sa blížia moje narodky, nerobím z toho tragédiu, lebo zase iné veci fungujú, lenže ty si mladá, a áno súhlas, že ťa to mrzí, nemalo by to tak byť, keď budú deti väčšie,samé mu to napovedia a vymyslia prekvapko, spýtajú sa ho, prečo nato nemyslí, tým ho zahanbia..

Áno, keď má bočák, mohol by na narodky, zaplatiť nejaké wellnessko pre vás všetkých a spravíte si pekný víkend (nielen na narodky)

Zrejme si nespokojná s viac vecami v manželstve, vo vzťahu, preto ťa to tak vytočilo

Zaran

Mnoho mužov zaraba bočaky a väčšinou ich aj tak minu na rodinu, prerábku domu , doloženie na kupu auta napr a pod . Je to aj preto , že nechcú míňať peniaze zo spoločného úctu ak nemusia. Pritom ta manželka nevie o tych bočakoch vôbec, prípadne nepozná sumu . Áno, je to bežné, netreba toho chlapa hneď obesiť.

srnec28

Fuha tak pred tebou by som sa schovaval aj seba nie len peniaze. Pokracuj v tom co robis a dalsia slobodna matka co doplni statistiku :)

Kuka

Ja neviem,ja som asi dakt divna ale ja to nemozem len tak plavat ze a co ze si schoval........len si spomeniem ako ked mam narodky alebo meniny a on nato zabudne a potom nasledne povie ze aj tak ti nemozem nic kupit lebo by so videla ze som platil nieco a videlq by si to na vypise z uctu.......a ked si spomeniem ze ma bočaky a aj tak mi nic nekupi ide ma rozdrapit......ked si spomeniem ako mi povie,a noa co ,ze mam bočaky .....neviem ako.mam reagovat lebo mam chut mu jednu dat za ucho ,ze o com to trepe sakra,ked sme si raz slubili otvorenost a pravdu vo vztahu........

pupavka18

Tak treba pochopiť, dávnu pravdu, čo sa furt píše už od minulého storočia: žena je z planéty Venuša a muž z Marsu

Jedno telo jedna duša...v čase zamilovanosti, áno, ale ty si doma s deťmi, si akoby precitlivená veľmi, nič sa nestalo, naozaj
Nemôžeš, resp.nemusiš o každom cente vedieť, rozhodovať

A neboj, aj keď píšeš sms ,,len ty" on ich číta, veď skús menej písať, nie preto, že čo to spraví, ale buď sama sebou, nesústreďuj sa veľmi nato, či ti odpíše, lebo on je v práci...

Dve detičky dajú zabrať, jedno je drina,nieto ešte dve, si mladá, nebuď otrok detí a domácnosti, každý deň doma niečo urobiť, ale tak,aby si aj ty mohla dýchať

Babky nech majú aspoň pár hodín v týždni deti, ty s kamoškami na pokec, alebo pravidelne cvičiť, resp.behať=čistiť hlavu

Tak sa nepýtaj každý deň ako bolo, stačí úsmev (potmehúdsky)..nech to nie je stereotyp, ste mladí rodičia a neber to tak tragicky

ahjajjaj

Väčšina mužov v manželstve má vlastné tajné peniaze, ktoré sú iba jeho. Je to dané tým, že nechcú byť závislí od manželky, keď niečo potrebujú a nechcú si zakaždým pýtať jej súhlas. Rovnako to robia aj ženy, len menej často ako muži. Keď si žena chce kúpiť blúzku, či nohavice, manžel sa jej často spýta do akej miery to potrebuje. No a odpoveď býva, vlastne sa bez toho zaobídem, ale páči sa mi. Rovnako je to aj s mužom. Chce si kúpiť peňaženku, hoci predošlá mu slúži dobre. Načo? Lebo to tak chce. A ľudia nemajú chuť vysvetľovať druhému, prečo niečo chcú. Lebo to chcú a basta.
Myslím, že aj v manželstve majú mať manželia nejakú slobodu, aby nemuseli o všetko hneď referovať svojmu partnerovi, už aj preto, lebo partner môže s niečím nesúhlasiť a takto sa chcú vyhnúť zbytočnému sporu.

Kuka

Preco som sa znizila? Kazdy den ked pride domov z prace pytam sa ho co je nove,ako bolo v robote,aky mal den,stale len ze vsetko po starom ,nove nic nieje......sms cez den? Hadame sa koli tomu uz asi 5 rok ,volam a pisem stale len ja,ked odpise tak len ze co potrebuje alebo pod.zavola iba ked ma odomna zmeskany hovor.......stale sa s nim o tom rozpravam ze ci cez den nepotrbuje ma pocut alebo mi napisat,tak mi nato odpovie ze a naco,o com sa potom budeme ropeqvat doma po robote?proste uz si pripadam ako trafena ze ho stale ziadan aby sa mi ozval ,ci deti niesu chore a pod.a on mi len odpovie ved keby sa daco dialo ved mi zavolas.......a pritom robi v servise.....ziaden lekar co operuje 4 hodiny pacienta a pod.a tie skryte peniaze ma dorazili uplne ,to sa stalo uz druhykrat ,nesla som hladat nieco ,isla som si len po listok a uvidela som to,bolo to do oci bijuce,zalepene....tak ja som sa znizila?je normalne aby v dnesnej dobe otec rodiny mal schovane peniaze ked mame dve male deti?neviem ale nesuhlasim s vasim nazorom.....o tom je manzelstvo aby sme pred sebou utajovali a schovavali peniaze a pod. Veci?

pupavka18

Kuka, si manželka a matka ..nie bacharka, ako v base a kontrolórka

On aj keď tvoj manž.,je vždy slobodný človek, no a? 200 eur? Mala si to ,,prejsť" v tichosti, a nie ,,si ho zavolať" na výsluch

Dôvera áno, ale nie tak, že on sa bude báť si odložiť bokom nejaké euro, je predsa svojprávny, a je to dospelý muž, nie je tvoj syn

Keby pravidelne ohrozoval vašu domácnosť nejakým hazardom, že peniažky sa kotúľajú inde, vtedy sa rieši, čo sa deje

Nad veľa vecí v manželstve je treba sa povzniesť, no... komunikovať hlavne veľa, po práci si vyrozprávať svoje jeden druhému, ako dobrí kamoši, sms cez deň ak sa dá ,,srdiečkovú" a humor, manžel aby chodili domov rád, nie so strachom, čosi? To si sa znížila veľmi...