uz nevladzem...:((

laco

ahojte.nemyslite si,ze sa to tyka len zien.moja priatelka ma pred nedavnom tiez podviedla.nechce sa s nim prestat vidat. uz zacinam rezignovat z toho aby ho nechala na pokoji.je mi to velmi luto,ale ja jej predsa nemozem prikazat,co robit.velmi ma boli ked viem ze su spolu.dufam len ze jej nejako neublizi a ze ju ma naozaj rad.cakam kedy mi povie,ze uz to nema cenu.myslim pre nas dvoch. mal som sa jej viac venovat.ano je to tak.

silvik

kelis, vsetci moji znami, ktori su teraz uz stastnymi manzelmi sa spoznali tak, ze nic pre to neurobili, jednoducho sa stretlm ani prstom, nehladali sa, niekto to zariadil tak, aby ich spojil). Ja mam krasny vztah a doteraz sa cudujem ako sme sa mohli my dvaja (ja a moj priatel stretnut a dat dokopy). Jednoducho to bola nahoda alebo to ten hore tak zariadil. Jemu pritom ponukjali kamaratky svoje zname, s ktorymi by to moholo skusit, on nemal zaujem zacat vztah takouto cestou, no takze vidis, ze nic pre to neurobil, vobec to zufalo nehladal a prislo to k nemu samo:)) Aj Tebe sa to tak sňtane, ak to bude uz ten pravy, uvidis. A ten tvoj byvali ti nesiaha ani po clenky, dobre, ze to tak dopadlo teraz, si nezasluzi byt s tebou, mas na viac..

2 pitipalka

suhlasim s frontmanom. tvoj vztah nie je o laske. mozno zo strany tvojho partnera k tebe ano, ale z tvojej urcite nie.

pitipalka

kelis, spravne, nechaj to zatial tak, trosku sa zaujimaj o ine veci, fakticky. On sa objavi. Rovesnik? No zalezi od toho, kolko mas rokov, moj prvy bol odo mna starsi o dva roky, dalsi o 4 a terajsi je o 11:) keby som ostala s prvym, tak dnes neviem ako by sme zili. Asi velka hypoteka a na studium by som mohla zabudnut...Moji rovesnici maju s prepacenim holy zadok...Na zabavu je to dobre, ale ked planujes vztah dlhodoby a nechces, aby ti furt pomahali rodicia, tak to chce starsieho a nejde len o prachy. Taki uz vedia, co od zivota chcu, zvacsa uz aj cosi dosiahli, vedia si vazit zenu a tak (nehovorim, samozrejme, o rozvedenych s detmi a podobne, takeho by som nechcela).

kelis

je krasne citi od vas tu nadej....dufam ze ma nesklame:)oki takze nikoho nehladam...:)uvidim ako sa vstko vyvinie...

kelis

nie rodinu mam uzasnu,to sa musi uznat!!nie je problem absolutne v nicom...som sa proste taka asi narodila,ze potrebujem niekoho..myslis,ze rovesnik je zla volba?

pitipalka

Ak si myslis, ze budes stastna len vtedy, ak ta bude nejaky chalan objimat a bude s tebou spavat...Myslim, ze mas problem v rodine. Ja som dostavala kila lasky, preto som prveho chalana mala, ked som mala 18 rokov. Skor som ani nemala potrebu...Ocko ma miluje najviac na svete, mozno je to to, co tebe chyba-rodicovska laska. Ja viem, ze za to nemozes, ale aspon fakt nestriedat chlapcov a este aj spoluziakov...Co si pipi, ze mas zaujem o rovesnika? Aku buducnost s takym mozes mat? Kde budes byvat a podobne???

pitipalka

kelis, ale existuje, existuje, ale nenajdes ju tak, ze budes striedat chlapov. Ten pravy pride. Ver mi. Je to 5 rokov, co som sa rozisla so snubencom, chodili sme spolu 2 roky. Myslela som, ze ineho mat nebudem uz nikdy, blablabla, ved to poznas. O 5 mesiacov neskor som spoznala toho PRAVEHO. Zijeme spolu 4 a pol roka a som veeeeeelmi stastna. P.S. nastastie ma nikdy v zivote nikto nepodviedol. To je uz vrchol!!!!!!!!