Chudnutie po pôrode

jarmila1

Milok Ja by som zacala hlavne zdravou stravou a potom hybanim a cvicenim. Lahke a vydatne ranajky ako napriklad ovsené vlocky s medom a orechami su super. Losos s ryzou na obed plus zelenina, na desiatu jablko alebo banan. No a vecera napriklad proteinovy chlebik a lahkou natierkou a potom trocha pohybu a pojde to.

Jovanka

Ja som bola na tom rovnako. DOjčila som rok a tak som až po roku začala aktívne chudnúť. Pohyb som zapojila hneď po šestonedelí a s upravenou stravou to bolo horšie. Začala som s www.ketodiet.sk a s nimi som schudla akože ozaj rýchlo 12 kíl a potom ma to hnalo do zdravšieho stravovania aj aktívnejšieho cvičenia

Perilka

dcera sa mi narodila v novembri a chudnut som začal v apríli, kedy som vytiahla bicykel a denne na nom hodinu jazdila. Schudla som všetky nabrane kila

PetkaV12

ked som bola po porode a potrebovala som schudnut, tak mi manžel kupil tento bicykel www.cyklospeciality.sk a začala som na nom jazdit, aby šli kila dole a podarilo sa. Určite potrebuješ pohyb, samo to dole nepojde

Irmanka

no tak to máš teda obrovské šťastie :) niektoré ženy už nevedia schudnúť po dieťati vôbec, nech robia čo robia.

zdenka6

no zrejme som asi jedna z mála, ale mne trvalo veľmi krátko, kým som sa zase dostala po pôrode do formy. ale tak nevylihovala som, na to čas jednoducho nebol :D

Emma3

Ahoj..ja som skúšla.. začla som veľa cvičiť..a jesť tak zdravšie..žiadne nejake zasahy radikalne..len viac zeleinnky a tak.. a čosa tyka cvičenia..trochu som sa bala ženčo a ako aj s dieťaťom a tak..ale napr v lete teraz om strašne veľa korčulovala a prechadzala sa a klusala.. kupila som si podprsenku takuto: kojo.shop ktora je aj na koenie a je aj funkčna na cvičenie..a akože to bola najlepšia kupa ked som chcela aj športovať. veľa šťastia

ahjajjaj

Ahoj, po pôrode sa počas dojčenia neodporúčajú žiadne diéty. Len netreba jesť za dvoch a treba veľa chodiť na prechádzky.