Chcem viac sexu ako on

Príspevok v téme: Chcem viac sexu ako on
caroline05

Milujem sex. Je to pre mňa veľký oddych a samozrejme je to príjemné. Ale niekedy mám pocit že všetko ťahám ja. Ako keby on to chce mať rýchlo za sebou. Teraz je také obdobie, že je toho veľa a veľa stresu. Priateľ je často unavený. Nechcem ho do toho nútiť a ani to nerobím. Ale chýba mi to. A keď už to aj je nie je to také vášnivé a také skvelé a dlhé ako som u neho zvyknutá. Keď som sa s ním rozprávala tak nechápal že prečo som taká. Viem že by som nemala byť smutná ale proste som. Nechápem či ja chcem od neho veľa alebo čo. Len chcem aby to bolo krásne a také naozaj vzrušujúce. Neviem čo mám robiť. A ešte ma aj štve že skúšam všeličo a nedokážem dosiahnuť vaginalny orgazmus. Aj venušine guľôčky som si kúpila ale nedarí sa. Neviem či som nejaká pokazenú alebo čo.

kikusqa788

no podla mna ked chlap odmieta sex, tak je v tom jedine zdravotny problem alebo ina zena. tam proste iny dovod nie je :D

ariianka

tiez som si tymto presla s partnerom, ale tak to bolo len chvilkove obdobie, potom uz bolo zase vsetko v normale.

buvyhux

My to máme rovnako. Partnerka potrebuje sex oveľa častejšie ako ja, ale to sa nedá zvládať. Takže si k tomu dopomaha sama. Viem o tom a som s tým OK.
Ďalšia vec je, že už nie sme najmladší a bezhlavo zaľúbení, takže aj to prispieva k intenzite a frekvecii, predsa za mlada to bolo iné. Určite sa o tom s ním otvorene porozrpávaj a prosím, nemaj mu to za zlé, ja ho chápem.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.