Tipy na úžasné zážitky vonku

Táto diskusia patrí k článku: Tipy na úžasné zážitky vonku
Tipy na úžasné zážitky vonku

Prvé teplejšie dni signalizujú, že jar je konečne tu. Ani vy sa už neviete dočkať všetkých spoločenských udalostí, stretnutí a aktivít v prírode, ktoré nám v uplynulom období tak chýbali? Nečakajte dlho a urobte si podrobný plán, čo chcete túto sezónu stihnúť. IKEA má pre vás niekoľko inšpirácií.

Emilius

No ja milujem prirodu a strašne sa teším z toho,, že konečne sa začína oteplovať a možem chodiť častejšie do hôr alebo na túry. Moje najlepšie zážitky sú, keď idem na wellness pobyt a masáž tu www.hotelzochovachata.sk a počas pobytu chodím na túry. Šport je to najlepšie čo môžem mojmu telu dať a urobiť pre svoje zdravie,. :-)

lompaska

cvicit sa do hocikde a za kazdeho pocasia :) len treba chciet. ale teda neviem, ze ci sa tu narazalo konkretne na toto.

samithia

v prirode ma z toho clovek taku pridanu hodnotu, alebo ako by som to povedala, oproti tomu, ked clovek cvici zavrety vo fitku.

kbenikova

pri dennom športe keď vidím tú krasu von, vždy ma to očarí, hlavne pri každom ročnom období, chodím behávať pravidelne do prírody

vitkovak

Von trávime veľa času, aj s deťmi. Ja som sa osobne veľmi posunula ohľadom športu vpred. Tréningy von si všetko zaznamenávam cez hodinky

zuzfed

deti beriem vonku často a pravidelne, či už prechádzky, šport, starší syn dostal aj hodinky lebo vždy ich mne veľmi závidel, tak si už koľko krát aj sám sledujem prejdené vzdialenosti