Tipy na úžasné zážitky vonku

Táto diskusia patrí k článku: Tipy na úžasné zážitky vonku
Tipy na úžasné zážitky vonku

Prvé teplejšie dni signalizujú, že jar je konečne tu. Ani vy sa už neviete dočkať všetkých spoločenských udalostí, stretnutí a aktivít v prírode, ktoré nám v uplynulom období tak chýbali? Nečakajte dlho a urobte si podrobný plán, čo chcete túto sezónu stihnúť. IKEA má pre vás niekoľko inšpirácií.

adrrikka55

tiez by som povedala, ze nas tak nejak hlavne korona nakopla k tomu, aby sme co najviac pocestovali samotne slovensko, lebo ako povedzme si tak, mame tu tak vela krasnych miest, ktore by bola fakt skoda nenavstivit

adkanov1

Slovensko má veľa krás, objavujeme veľmi radi s deťmi, Ja osobne mám pohyb rada a to si striktne sledujem koľko za deň prejdem po 5 km nejdem

fantomka

Takto to robim uz nejaky cas, ze si pisem normalne zoznam, co by som chcela robit a kam by som chcela ist napriklad v lete alebo pocas zimnej dovolenky a tak :)

kbenikova

šport tiež rada vyhľadávam, to je jedno aký, som akčný typ.. Viac ma motivuje aj keď vidím výsledky ako napríklad na mojich hodinkách, počet kalórií alebo prejdenú vzdialenosť. to všetko ukazujú hodinky z www.carneo.sk

janulka78

von trávim čas veľmi rada, chodím pravidelne športovať, všetko si sledujem na smart hodinkách carneo, kde vidím koľko spálim a aj koľko som prešla