lentakahovadina

15_rocny

Tak to nieje zdravý človek vieš mám 16 a nikdy by som to neurobil a ty si teda pekná kamarátka že mu ešte pomôžeš s týmto keby si normálna tak mu napíšeš MÁM ŤA RADA tieto 3 slová dokážu zachrániť život a nemusia to byť len tieto môžeš napísať napríklad AKO SA MÁŠ proste aby ten človek zistil že aha niekto má o mňa záujem a ak si taká že napíšeš že je to pre kamaráta a je to pre teba že nechceš robiť zo seba hlupaňu tak ja ťa mám rád aj keď ťa nepoznám vieš nikdy som ťa nevidel nepočul ani nič nikdy sa to asi ani nestane no proste mi záleží na tvojom živote a ty len ty môžeš pomôcť niekomu druhému o ktorom vieš viac než ostatný a má problém len to nedáva na javo preto ŤA PROSÍM nerob to !!! ak to chces spraviť ty a nepomôže ti aspoň týchto pár slov tak si chorá na hlavu ak je to naozaj pre kamaráta tak mu to povedz tak ako ja :) dúfam že to pomohlo

Lenka012

potrebujem to pre kamaráta ktorý už vážne nemá žiadny dôvod žiť. On myslí stále iba na smrť. Je to len na vás. môj kamarát je veľmi nešťastný je 100% rozhodnutý a je to zdravý človek ktorý nechce žiť to je všetko. Nemá pre koho žiť a nikto mu chýbať nebude. Ide len o to aby to bolo rýchlo a bezbolestne čo najmenej bolestivá samovražda.

Lenka012

potrebujem to pre kamaráta ktorý už vážne nemá žiadny dôvod žiť. On myslí stále iba na smrť. Je to len na vás. môj kamarát je veľmi nešťastný je 100% rozhodnutý a je to zdravý človek ktorý nechce žiť to je všetko. Nemá pre koho žiť a nikto mu chýbať nebude. Ide len o to aby to bolo rýchlo a bezbolestne čo najmenej bolestivá samovražda.