Pohyb v zime je lepší, ako si myslíte!

Táto diskusia patrí k článku: Pohyb v zime je lepší, ako si myslíte!
Pohyb v zime je lepší, ako si myslíte!

Naskakujú vám zimomriavky pri predstave pohybu (nebodaj na čerstvom vzduchu) v zime? Keď sa na pohyb dobre pripravíte, zvolíte správne miesto, namotivujete sa a adekvátne sa za podaný výkon odmeníte, vystriedajú ich zimomriavky vzrušenia a tešenia sa na reprízu! Ako na to?

darienka

mna by to v zime aj bavilo, ale neviem ako sa na to adekvatne obliect :D bud mi je zima aj ked beham, alebo to s vrstvami prezeniem a je mi neskutocne teplo :D

michsullivan015

Zima je také krásne obdobie, oceniť biele a chladné prostredie je často ideálne na pohyb. Ospravedlňujeme sa za zmenu predmetu, ale ak by ste chceli credit repair denver, navštívte odkaz uvedený v tejto správe.

dudinka57

zistila som, ze taka riadne dlha prechdzka velakrat uplne staci na spalenie kalorii. jednoznacne lepsie ako sediet a nerobit nic:)

marinina

NORVANA - To súhlasím, aj prechádzky sú lepšie ako nič, treba niečo robiť, lebo ozaj človek keď zlenivie, tak nič nie je horšie.

rehacka

velakrat sa toto podceni a potom maju ludia nemale problemy:) kolko bezcov pravidelne stretavam len v tricku a su velmi nizke teploty, to mi pride akoze celkom extrem.