Partner a prehnaná hygiena

Príspevok v téme: Partner a prehnaná hygiena
Fernetka

S partnerom sme spolu 9 rokov. Ja som v hygiene vzdy bola som az nadmieru dokladna povedala by som az detailna ci uz sa tyka o osobnu hygienu, alebo hygienu domacnosti, auta atd proste stale tip top. Takto ma spoznal a vie ze taka som preto ma v poslednom obdobi uraza ako sa spava. Chapem ze prve 2 roky sme mali vztah na dialku a nepoznal ma az tak tak sa pytal, kontroloval. Potom s tym absolutne prestal a vsetko bolo ok. Dalsie roky presiel vaznymi zdrav. problemami infekcneho charakteru a vratil sa opat do nastavenia extremnej hygieny pride mi to az chore a hlavne ma to uraza. Akokolvek s nim o tom hovorim a poviem mu svoj nazor, povie nech sa nehnevam ze to mysli dobre.
Je podla vas normalne… napr pridem domov - idem si umyt ruky pochopitelne a napr “ mozem ta poprosit este raz?? pripadne poznamka ked si on umyva a su otvorene dvere do kupelne ze ho vidim zahlasi” pozri ja si umyvam dlhsie, lebo to je dolezite”…
pri sexe nastava opat problem… prehnany… napr som chytila tel medzi sex hratkami- prestal a povedal chod si umyt ruky drzala si tel., tel je zasobaren bacilov…
alebo obtrela som si penis medzi prsia a uz im viac nedal pusu az dokym som si neumyla… narusa tym vsetko pekne…
Podla mna to je chore… neviem uz zostavam z neho nervozna ani sa netesim na spolocne chvile

Estet

Áno Fernetka, Váš priateľ trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou. Je možné, že posttraumatický stres z prekonanej infekcie u neho spôsobil takéto vnímanie reality. Rada znie: vyhľadajte spoločne s priateľom odborníka, aby s Vami prešiel ďalšie detaily a pôvod tohto stavu a poradil Vám (hlavne jemu), ako sa s tým vysporiadať tak, aby to neubližovalo Vášmu vzťahu.