Tip na darček pre 4ročného syna

nurse87

Tesco mava velakrat take super akcie, lego za perfektne ceny, tomu sa proste neda odolat :-D Takze nam chodime pravidelne na "kontrolu" :-D Oplati sa.

Pivonka37

Ja mám rada, keď majú deti pohyb, takže odporúčam nejaký kvalitný bicyklík, ja mám super skúsenosti s Woomom,je super ľahký a naše deti ho zbožňujú. Dostanete ho na cyklospeciality.sk.

annah

*niekedy bývajú v Tescu akcie na hračky a spoločenské hry. tak to chodím tam pozerať. lebo ozaj sú drahé tie hry, jediná útecha, že je to zábavka na dlho, že aj po rokoch kľudne sa dá s tým zahrať*

tanickam14

My sme teraz tiez mali celkom dilemu, nakolko tych deticiek v nasej rodine je celkom pozehnane:) Ale zobrali sme to tak hromadne, objednavam casto z Najlekarne a vsimla som si nedavno, ze tam maju vselico, dokonca aj hracky, tak som si nejake do kosika prihodila:) Vybavene.

lieskovcek

Tak pokiaľ vieš, čo ho baví, tak to máš o to jednoduchšie, že cca vieš, čo kúpiť. Však to už je veľký, keď sa opýtaš, tak ti aj bude vedieť povedať, čo by si želal.

stanka292

su vselijake knizky, ktore by ho mohli bavit. napriklad aj take tie interaktivne od Albi. nad tym si nepremyslala? to podla mna zabavi a zaujme kazde dieta.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.