Vpadnuty hrudnik

aloha ha

to XYZ. to ze je extrem? Si nevydel mojo fotra... mal to take zle, ze mu povedali, ze pubertu neprezije. A vidis ma dnes tusim 51 a je tu stale, fajci jednu o druhej, pivo non-stop. Nikdy necvicil. Tak teraz mi to vysvetlite :-D Proste priroda je sfina. Ja napr. mam perfektny hrudny kos aj do posilky som chodil. Nemam sa naco stazovat. Ozaj ty co tu cvicite, tak hlavne pulower!!!!

magy357

vpadnuty hrudnik nie je vec zmeny ako si povies, ale stavby kosti, ktore cvicenim nezmenis. Ale Zalezi od zavaznosti vpadnutia. Do urcitej fazy sa to da maskovat zvacsenim svalovej hmoty (nie liecit!), ale inak len chirurgicky.

insomniac

napisal som tu pred dvoma rokmi..vttedy som nechodil ani do posilky ani nikam bol som loser,,,ovtedy som zacal chodit do posilky asi rok, vobec nie pravidelne :Dale tak no :D..robil som tlačiky na hrudnik, potom som sa vybodol na cvicenie a posilku :D.stale chodim vystrety a hrudnik stale tlacim dopredu :Daa doma posilujem casto hrudnik, mam lavicku a cinky tak no...a vyzeram dobre, aa vdaka vpadnutemu hrudniku vam lepsie vidno tehlicky na bruchu...:P:D..vsetko je to o tom ze ti to svaly zakryju a vyzeras ako makac :P.takze sup sup bezte cvicit :Dja som dnes tiez cvicil :D

phatte

cafte, mam tiez padnuty hrudnik,,mam 18,, a do posilky som chodil asi pol roka s mesacnou prestavkou ,, na hrudnik som stale makal roztahoval svaly ae nepomaha ziadna zmena,, ae pocul som ze plavanie pomaha ,, neviete ci aj kazdodenne roztahovanie pomaha? robim break a dost by to vyhovovalo ,,,

apolas

NO ja mam mierne vpadnuty hrudnik trcia mi posledne rebra alemyslym si ze od vtedy co cvicim je to lepsie a lepsie mam 15.KEby ste poznali rychlejsiu laebo ucinejsiu radu povecte dam si poradit

kittyna

ja viem o tom ze sa to da vylepsit tym
ked budes pravidelne daco nafukovat (napr.nafukovacku,plavajuce koleso...)
ja som to este zatial neskusala na svoj v padnuty hrudnik ale zacnem