Červené fľaky na lícach

Príspevok v téme: Červené fľaky na lícach
Marian2477

Dobrý deň, chcem vás poprosiť ak niekto má alebo mal niečo podobné na lícach sa mi robia takéto červené fľaky nič na to nepomáha skúšal som rôzne krémy stále sa to vracia ráno to skoro vôbec nevidno začne ma páliť líce potom len také šteklenie a potom fľaky večer to je najhoršie hlavne po jedle ma to páli alebo po námahe keď niečo robím doktori mi nevedia pomôcť len kordi.mast ale potom sa to vráti. Budem vďačný ak viete poradiť.

Marian2477

Ovomaltine: Tie fľaky som mal na viacerých miestach lýtka krk hruď chrbát za ušami na rukách bolo to hrozné dosť mi pomohla strava vždy som si myslel ako zdravo sa stravujem keď som vylúčil zeleninu a ovocie tak sa to začalo byť lepšie tu je to všetko striekane.
Koreň púpavy čistí pečeň a žlčník pil som 3x denne čaj po dobu troch týždňov a cítil som zlepšenie môžeš si o tom prečítať na webe je dosť info.
Teraz ma trápi pleť na tvári tie fľaky už nie sú také hrozné ale stále ma to páli štekli štípe proste nepokoj ešte v zahyboch niekedy vzplanie a niekedy je pokoj ale cítim že pokožka je stále niečím podráždena.

Omen

Marián,
alergický "na všetko" určite NIE si, to by si už voňal fialky zospodu. Zatiaľ máš len kožné prejavy, ale to sa časom môže zmeniť aj na kardiovaskulárne, dýchacie...
Alergiu na stres URČITE nemáš, taká neexistuje. Stres však na ňu negatívne vplýva. A ani "suchý vzduch" nespôsobuje alergie, ale zhoršuje kvalitu života alergikom, astmatikom... Hydratácia ide z VNÚTRA - málo, pramálo vody piješ.

Ak prijímaš len 0,5l vody, potom sa nečuduj, že sa ti v tele kopia toxíny, ktoré sa môžu prejavovať aj takto. Na mieste je detox, ako ti to navrhol Yoshi, lenže ten by mal byť riadený. Nevieš kedy a aký orgán detoxikovať, akými prostriedkami, ktorých je na trhu veľa. Pomôcť ti dokáže aj odborník zaoberajúci sa tradičnou čínskou medicínou. Ak si presvedčený, že tieto problémy ti vyvoláva tvoje pracovné prostredie, potom je na čase pouvažovať nad jeho zmenou.

Tvár si začni natierať bravčovou masťou vytopenou z neúdenej slaniny. Vyskúšať môžeš aj jablčný ocot na kúsku kože, trebárs na nohe (Ekzém a fleky na tváři. Co s nimi uděla jablečný ocet?)

yoshi

Tak ja napr. neviem o nejakých zlých recenziách na tie kvapky, ja vám môžem len povedať o skúsenostiach z môjho okolia a človek ktorý mi to odporučil je masér a mal ekzém na rukách ktorý mu robil veľké problémy a zbavil sa ho do 3 týždňov. Ono na internete sa dá popísať všeličo a napr. aj o jedných kvapkách, radšej sem nebudem písať názov, ktoré sú bomba megapecka na vírusy a baktérie, na ktoré ja nedám dopustiť už 14 rokov a tiež bolo na ne všeličo popísané napr. že je to na bielenie prádla. ľudia nepite to lebo sa otrávite atď a nie je to pravda... Takže asi tak, však každý si je sám sebe pánom a každý si rozhoduje sám o sebe čo bude užívať. pekný deň. :-)

Marian2477

Yoshi: therootbrands alebo root wellness ich recenzie su hrozne a je na nich podané niekoľko sťažnosti takže asi nie ďakujem. Tých detoxov tu už bolo z mojej strany nevravím že je to zlé no mňe to vôbec nepomohlo väčšinou tu ide len o biznis.

yoshi

Dobrý deň,
presne ako píše omen, žiadne krémy neodstránia príčinu, buď prídete na to aké jedlo nie je pre vás vhodné a budete sa mu vyhýbať alebo budete chcieť odstrániť príčinu vášho problému, teda je to niečo vo vašom tele čo spôsobuje tento problém. Viem vám poradiť dobrú vec, je to detox ktorý vám odstráni z tela ťažké kovy, toxíny atď. Výsledky u ekzémov je vidieť už po 2-3 týždňoch, sú to kvapky na báze kyseliny kremičitej s pridanými stopovými prvkami a vitamínom C. Popozerajte si eshop kde sú aj iné dobré veci na predaj a ak budete mať ešte nejaké otázky kľudne mi napíšte na mail juninho@atlas.sk
therootbrands.com
Pekný deň.

yoshi

Dobrý deň,
presne ako píše omen, žiadne krémy neodstránia príčinu, buď prídete na to aké jedlo nie je pre vás vhodné a budete sa mu vyhýbať alebo budete chcieť odstrániť príčinu vášho problému, teda je to niečo vo vašom tele čo spôsobuje tento problém. Viem vám poradiť dobrú vec, je to detox ktorý vám odstráni z tela ťažké kovy, toxíny atď. Výsledky u ekzémov je vidieť už po 2-3 týždňoch, sú to kvapky na báze kyseliny kremičitej s pridanými stopovými prvkami a vitamínom C. Popozerajte si eshop kde sú aj iné dobré veci na predaj a ak budete mať ešte nejaké otázky kľudne mi napíšte na mail juninho@atlas.sk
therootbrands.com
Pekný deň.

Marian2477

Omen: Tak ale potom musím byť alergický na všetko pokožka reaguje na každý alergen hlavne pleť. Vietor, chlad, teplo, ryby, orechy, konzervanty, textil, stres, atď a niekedy absolútne nič. Ešte ma napadlo dehydrovana pleť . V práci mám veľmi suchý vzduch máme tam odvlhčovače a sušičky vzduchu pijem dosť málo vody niekedy len 0,5l za deň za to dosť káva a čaj. Ono to vlastne začalo pol roka po tom ako som tam začal pracovať . Nikdy predtým som nemal ekzém ani alergie. Ten suchý vzduch môže byť problém si myslím spravy sa zápal a potom to reaguje na všetko a ešte sa toho dotykam tak sa to rozšíruje studena voda mi pomaha ale potom mám šupinatu tvár a keď dám krém na ten zápal tak je to ešte horšie.