CBD olej na psychicke problémy

Príspevok v téme: CBD olej na psychicke problémy
Kristina1

Ahojte,
viem, ze uz tu nejakých par tem bolo ohľadom CBD oleja, no chcela by som sa spýtať akú značku a koľko percentný CBD olej odporúčate, hlavne cenovo dostupnejsi. Mam obavy, či mi to pomôže a ci by to neboli len vyhodene peniaze.
Ešte prejdem k mojmu problému, ak by ste mali aj nejaké ine rady okrem tohto oleja. Neviem ako by som co najlepšie opisala svoj stav, no neskutocne moc mi nici bezny každodenný život. Stale pocitujem strach, stres, úzkosť, socialnu fobiu aj pri tých najprimitivnejsich činnostiach. Mam velmi nizke sebavedomie a skusala som uz takmer hocico, skusila som aj antidepresiva, ale par dni, viem, ze ucinok prichádza az po niekoľkých tyzdnoch, mesiacoch, ale mne bolo z nich brutalne zle, citila som sa úplne ako mrtvola a nebola som schopna chodit do prace. Keby som doma a mozem skúšať ze ma nikto nevidi, ok, ale takto som to vzdy prestala brat po par dňoch a nechcem byt odkazana na takychto silnych tabletkach. Najviac trpim tym, ze sa trasiem, hlavne ruky a najhorsie je, ze to je vidno a o to vacsi stres pocitujem ked si uvedomim, ze to druhi pozoruju, do toho busenie srdca a nedokazem sa rozprávať s cudzimi ludmi, nemozem sa pozerať do oci a zacne sa mi triast hlas, ze úplne kokcem. Mam sedavu pracu, tiez je to pre mna horor, pri tom som tam uz tri roky, ale ked mam telefonovať, zase mi je zle, kokcem, niekedy som tak mimo, ze sa mi zahmli pred ocami a neregistrujem ani to co mi ten clovek v telefone hovori, ale premyslam nad tym ako ma druhi pocuvaju. Mavam stres a úzkosť aj ked som doma sama, najhorsie su pre mna rana, uz pri prvom zobudeni ked lezim v posteli, zacne mi busit srdce, panika a pritom ma nemusi ani nic v ten den cakat, ale som nervozna. Prave aj kvoli tomuto mam problem ist na rande s nejakym muzom, lebo som tak brutalne v strese, ze je to hrozne a zase sa cela trasiem, do toho ma zacne nafukovat a mam v hlave same najhorsie scenare. Nehovorim o tom keby mam s niekym začať, nedokazem byt s niekym potichu, pozerať telku alebo ist pred niekym na wc v jednom byte, dome a pod. Absolutne si neverim, pritom vela ludi mi povie aka som pekná, ako je možné ze nikoho nemam, no toto sú dôvody,o ktorých nikto nevie. Jedine ked si vypijem, tak to vsetko zo mna opadne a potom som zas uplne opak toho co som pisala, uvolnena a az moc ziva, nemam problém s nicim. Prosim poradte hocico, lebo mam pocit, ze sa to stale len zhorsuje. Vzdy som bola bojazliva, ale takto, ze nedokazem povedať niekedy ani dobrý den, no to je uz ozaj moc. Ako nadobudnúť zdravu psychickú rovnovahu prosim, aby som vedela byt v pohode aj sama so sebou? Za všetky rady vopred ďakujem.

Omen

Milá Kristína,
tvoje "obavy" sú na mieste, ja ti ten olej neodporúčam.

Trpíš nejakým fyzickým ochorením? Berieš nejaké lieky? Štítna žľaza ti funguje normálne? Čo sa ti stalo, že takto trpíš? Neprišla si náhodou o dieťa?

Je na čase, aby si si začala veriť. Si úprimná baba a máš dostatok vnútornej sily, aby si sa z tejto mizérie pozviechala. To mi ver!

pupavka18

Súhlas s M. ,...ale keď chceš, vyskúšaj, cbdčko z Liptovského Mikuláša,značku neviem, veľmi chvália,

No skôr tak je to pre mňa, čo nemám žiadne problémy, som ,, zdravá" že sa budem ešte lepšie cítiť, myslím,že to je placebo všetko a moderné,
teraz cbd všade máš, reklama vydělat,

Je mi ľúto, že máš také problémy, lebo na vlastné oči som to mala v mojej bezprostrednej blízkosti,

Ak máš peniažky, skús www.k sebe.sk, vyhľadať terapeuta, psychicku rovnováhu do kľudu,nech ťa vedie...Karol má kľudný hlas a je veľmi rozumný, len je to o peniazoch ..

Potom by som vzala dovolenku min.mesiac, a dala sa do kopy, toto sa asi nebude zlepšovať, lieky nechceš...ale či je to správne tvoje rozhodnutie..
dg.ti museli nejakú dať

Panické ataky ,úzkosti, na pohotovosti večer opíš problém, poprosiť, nech ti pichnú magnézko, či ti nepomôže, omegu 3, magnézium,ráno večer, antistres komplex vit.B od Jamieson napr., 5HTP od Jamieson pozri, od Barnys antistres na deň, aj noc..
ráno ženšeň, reischi, carnosine ... ale drahé je to všetko, doplnky to sú, nie naraz všetko jasne, nám pomohli veľmi, ale najskôr lieky, lebo rozhádzanú psychiku máš asi už dlho,

Zmenu prostredia a lieky, nech sa zrovnáš, sama asi to nedokážeš, lieky preto, aby z každej strany bola podpora pre psychiku a hlavu dať do poriadku, potom pridať doplnky,

Každý sa bráni hospitke v nemocnici, ale dva 3 týždne prežiješ, ide jeseň, krátke tmavé dni,
A môžeš sa aj zrútiť, radšej predchádzať, či nemáš niekoho blízkeho, čo s ním toto môžeš prebrať, čo ti bude nablízku, na tlf. keď to začne, iný vnem s blízkou osobou veľmi pomáha, je to akoby pomyselný most, po ktorom nepôjdeš sama cez priepasť,

Toto je na dlhší čas riešenie, s tým musíš počítať