Liečiteľ

Príspevok v téme: Liečiteľ
Ssamo181

Ahojte, viem, že podobných tém je tu veľa, ale chcel by som sa opýtať, či máte dobru skusenost s nejakym liečiteľom. Potrebujem si zlepsit imunitu a idealne sa zbavit virusu. Žiaľ, lekarka mi povedala, ze to zavisi iba od imunity a nie su na to ani lieky...
Ak nahodou liecitela (hocikde na slovensku, alebo v CZ) nepoznate, neviete ako sa hlada? Bol som dnes skusit stastie v ezo obchode. Tam mi vraveli ze nemaju a ze su liecitelia a "liecitelia"- ktori to robia iba preto lebo je to teraz moderne a treba si davat pozor. Ja ale neviem ako si davat poozor...

tanickam14

Ja neviem, ale da sa im akoze vobec realne verit? Pomohol takyto clovek uz niekomu? Teraz sa pytam vazne, nezosmiesnujem ani nic podobne.

fonte

Ja mám na "vírusy" a celú túto teóriu svoj názor.
Sú nové teórie na túto tému, ale nebudeme to tu preberať.
Ak ho aj pošle niekto imunológovi, vieš to je taká klasika, posielať človeka od jedného k druhému, lebo tam tá celostná znalosť chýba.
Bohužiaľ je to tak, ako je. Autor ak chces, niekoho mám, daj mail, poslem ti kontakt.

Omen

Fonte,
žiaľ, máš pravdu a týka sa to všetkých povolaní. Šarlatánov nájdeš aj na tomto fóre - sú to ľudia, ktorí o probléme nevedia absolútne nič, ale potrebu vyjadrovať sa a prezentovať samých seba majú. Síce to robia zadara, ale koľko škody tým napáchajú, nemajú ani poňatia.

Ak by zdravotníctvo fungovalo na patričnej úrovni, potom by "šarlatáni" šancu nemali, ale žiaľ, takto sú označovaní aj mnohí lekári venujúci sa celostnej medicíne, či alternatívam. Napriek tomu by medzi nami žili ľudia obdarení DAROM LIEČENIA, či už niekto tomu verí alebo neverí.

NIE je pravda, že na "vírusy lieky nie sú", záleží od vírusu a ak je to nejaký vážnejší problém, potom ho mala odoslať k imunológovi. Chlapec dal málo info, neozýva sa a ja to z neho nebudem ťahať ako z chlpatej deky. Odbornú radu som mu poskytla, ostatne je na ňom.

fonte

Uz tu trepete, lebo neviete o tom nic.
Omen, tzv. sarlatanov narastlo ako hub po dazdi, co myslis, preco to tak je?
No preto, lebo tzv. zapadna medicina je z polovice uplny podvod a uz len sposob, akym funguje nemoze mnoho chorob vyliecit.
Totiz casto ani nejde o liecbu, ale o to zarobit.
Ľudia idú inde, lebo im jednoducho dochtori nepomohli.
Uvediem priklad. Pride clovek zo zazivacimi tazkostami k lekarovi.
Ten mu napise automaticky dnes PPI, co je hned nezmysel, kedze travenie je zalezitost kyselin a enzymov atd.
Potom chemicky posuvac zaludka, chemicky posuvac criev(trebars nejaky simetikon a pod.), lieky na potlacenie zapalu atd.
O nejakom crevnom mikrobiome a podobne nikto nikde netusi, len chemicke "lieky". Samozrejme to bolo len okrajovo, to je tak na tri hodiny.
To iste su ine "odvetvia" mediciny, vsade len napchat cloveka tabletkami, často štýlom, čo príznak, to tabletka, nejaké celostné vedomosti, to ani páru.
Kto je tu potom ten šarlatán? Kto zažil, pozná.
A liečitelia a je ich máličko(rovnako ako dobrých lekárov z celku) ovládajú toho dosť a liečia aj dietami rôznymi a bylinkami a majú úspechy.
Lenže tam treba aj veľká spolupráca pacienta. Zmeniť životný štýl, myslenie, nastavenia a podobne.

dedok

Vela záleží aký je to liečitel čím sa zaoberá a kolko si zoberie € za liečbu podla mňa ked chcem niekomu pomôcť tak mu pomôžem zdarma toto poslanie /pomáhať a liečiť/ má málo ludí ktorý opravdu pomôžu zdarma ak máte problém s chrbticou pomôžem Vám a nebudete platiť ani cent

raddko

Osobne na to ani neverim, ze by ti len tak liecitel vedel pomoct. Ale tak zlepsit hladinu imunity, to vies. Sport a zdravsia zivotosprava

grilda05

Ja osobne takymto liecitelom veru neverim. Je to asi na kazdeho uvazeni, ale nemyslim, ze vedia realne aj pomoct. Len si vypytaju cely majland a nakoniec nic z toho.