Liečiteľ

Príspevok v téme: Liečiteľ
Ssamo181

Ahojte, viem, že podobných tém je tu veľa, ale chcel by som sa opýtať, či máte dobru skusenost s nejakym liečiteľom. Potrebujem si zlepsit imunitu a idealne sa zbavit virusu. Žiaľ, lekarka mi povedala, ze to zavisi iba od imunity a nie su na to ani lieky...
Ak nahodou liecitela (hocikde na slovensku, alebo v CZ) nepoznate, neviete ako sa hlada? Bol som dnes skusit stastie v ezo obchode. Tam mi vraveli ze nemaju a ze su liecitelia a "liecitelia"- ktori to robia iba preto lebo je to teraz moderne a treba si davat pozor. Ja ale neviem ako si davat poozor...

KAPACITOR

Rovnica rovnováhy totálneho zdravia:

Človek = Telo/Fyzické + Duša/Psychika + Srdce/Emócie

1. Čo z toho lieči lekár ? 2. Čo z toho lieči liečiteľ ? 3. Čo z toho lieči sám človek ?

Väčšinou sa prejavy choroby potláčajú (napr. chemicky) preto sa choroby vracajú.

Omen

"Fuha",
ale napísať koment, že: " akoze tvrdit o ludoch, co sa tu vyjadruju k temam, ze su sarlatani, tak to uz vyssi level : D", dokáže napísať len ďalší šarlatán. A zasmiať sa na tom? Na vlastnej blbosti sa smejú len deti a blázni!

ŠARLATÁN je viacvýznamové pejoratívne substantívum a znamená:
1. neodborný liečiteľ, mastičkár;
2. človek, ktorý predstiera nejaké znalosti a schopnosti, vystupuje podvodnícky a klamársky, prípadne zasahuje do nejakého odboru.

POCHOPILA na druhýkrát alebo to potrebuješ pretlmočiť do nejakého cudzieho jazyka??? : o)

hrankovian

ver, ze to budu len vyhodene peniaze. neviem liecitel vie podla mna len opantat mysel tak, aby mu clovek uveril proste vsetko a on na nom kvazy len zarobil

zemlicka32

ja si myslim, ze existuju aj liecitelia, ktorym sa verit da a ktori aj realne vedia cloveku s danym problemom pomoct. len je asi tazsie takeho najst :D