vyminul som vsetky zeny na tinderi a nic

ovomaltine

tak nejako, ked sa ti pacia diskotekove typy, tak hladat tam, ked turisticke, tak tam, a pod. plus teraz je vela akcii, ak si z mesta, ale dobre je podla zaujmov

blanika15

@jokiko a to inde ako na takychto aplikaciach sa zena najst neda? neviem teda ako to je v dnesnej dobe, ale kedysi sme my mladi chodili von a hladali si partnerov tam :-) kade tade, kde sa len dalo. ludia su vsade :-)

BlueberryNNN

Tu pekne vidno, kto je plny nenavisti, a kto to ma v hlave v poriadku. Kazdy si je strojcom vlastneho stastia. Niektori muzi mozu soptit a penit a nadavat, ze vsetky zeny su take a hentake, nevedia vsetkym zenam prist na meno, a pritom iba tym hovoria sami o sebe. Kto by uz len chcel taku zufalu kopku nenavisti.

hildahil

Prečo takto označuješ ženy? Každá sme nejaká ako aj vy chlapi. Ale netreba všetkých dávať do jedného.

OdpadskaKrajina

Ups, omylom mi to odoslalo 3x.
Ernest-Ernie a potom v 40tke s 20 kg nadváhou bude Betka robiť psie oči a čudovať sa, že prečo ju žiadny nechce. A samozrejme my chlapi budeme tie vyberavé svine podľa nej, ale to, že ona odpinkala všetkých, na to si nespomenie :D a ešte to mám najradšej, že nejaká s xy kilami navyše sa názve bacuľka :D pritom je to len mangalica s jatočnou veľkosťou xD.
Libertz vidíš, keď si normálny chlap, tak ťa vysmejú, ale pre blázna pedofila sa idú potrhať. Naozaj ľudstvo speje do záhuby.

OdpadskaKrajina

Ak to je pravda, že išli aj po pedofilovi, tak to už majú naozaj nižšie IQ ako sliepky v hydinárni. Dnešné ženy sú už naozaj nebetyčne blbé.

OdpadskaKrajina

Ak to je pravda, že išli aj po pedofilovi, tak to už majú naozaj nižšie IQ ako sliepky v hydinárni. Dnešné ženy sú už naozaj nebetyčne blbé.

OdpadskaKrajina

Ak to je pravda, že išli aj po pedofilovi, tak to už majú naozaj nižšie IQ ako sliepky v hydinárni. Dnešné ženy sú už naozaj nebetyčne blbé.

Gilda

Treba niečím zaujať. Aj fotka robí svoje, dať si tam nejakú dobrú, zaujímavú. Napíš aké máš záujmy, nepíš že hneď hľadáš vážny vzťah alebo niečo čo znie nudne.

Libertz

Betka sice to co pises dava logicky zmysel, takto bohuzial zoznamky moc nefunguju v dnesnej dobe, hlavne nie tinder... plno chalanov tam preto nic nema kvoli tomu co pise ernest... bohuzial ma pravdu. Tam ide naprostej vacsine zien o vyzor chalana. Uz je to dlho zname skor jako hookup zoznamka. A vacsina tam ide po tych vrchnych 20% najlepsie vyzerajucich chalanov. Ja ked som to kedysi skusal mal som normalne fotky svoje, mal som solidnejsi popis... bolo par zhod a ani tie nereagovali, byvali skor instagramerky co hladali followerov. Potom som spravil experiment a dal tam chalana co by mohol byt z tych vrchnych 20% a zhod bolo 10 krat tolko a cuduj sa svete aj odpisovavali aj ked to bolo nic moc, kedze tam tie zeny maju tolko moznosti. To este ernest nespomenul ze je tam x krat tolko viacej chalanov nez zien. Pozeraval som aj rozne experimenty na tinder ze tam dal nejakeho modela, hral sa na bad boya a ze je nejaky byvaly pedofil ci co... a tie zeny sa aj tak isli potrhat len zato ze tak vyzeral a to ze bol pedofil normalne same ospravedlnovali... tinder je skratka moralne dno. Zoznamky same o sebe v dnesnej dobe zmysel nemaju ale tinder je ozaj kategoria sama o sebe.