vyminul som vsetky zeny na tinderi a nic

Betka132

Ernest, ja som si myslela ze to chlapi pochopia a budu vediet sami ako by mal profil vyzerat a co tam napisat. Ale evidentne mam prilis naivne predstavy o dnesnych chlapoch. Pride mi neuveritelne, ze niekto nie je schopny ani len napisat profil na zoznamke. Ja v tom svojom nemam ziadne poziadavky na chlapov, ale oposujem tam seba, svoje zaluby, co mam rada, aka som. A ocakavam, ze ten, koho to neoslovilo a kto ma uplne ine zaujmy sa mi vyhne a ten, koho to naopak oslovilo sa mi ozve. Ak je to napr. nejaky party vymetac a diskotekovy typ, tak tam je jasne, ze sa k sebe nehodime. Ja rada chodim do prirody a do hor, preto to tam o sebe aj píšem. Ako chlap, ktory nevie ako ma vyzerat profil na zoznamke a co tam ma pisat je podla mojho nazoru hodne podpriemerne inteligentny.

Ernest-ernie

A TERAZ K TÉME A REÁLNE SKÚSENOSTI:

Je absolútne jedno či si napíšeš do profilu niečo o sebe alebo tam nedáš nič, swajpuje sa v rýchlosti a nikto to nečíta.

Moja reálna skúsenosť: mal som napísaný dlhý text o sebe, dostal som cca 200 lajkov za istý čas.

Potom som tinder zmazal.

O pol roka znova nainštaloval, dal som si tam tie isté fotky a žiaden popis a zase 200 lajkov za rovnaký čas.

Ženy zaujímajú hlavne foto, nečítajú popis. Jedine keby si napísal že máš jachtu a hľadáš spoločnícku na plavbu po Karibiku, to by asi zafungovalo :D

To že máš z tisícov žien len pár desiatok zhôd je úplne normálne, máš to rovnako ako 95% chlapov, rovnako ako aj ja.

Aj priemerné a podpriemerné ženy si vyberajú len 20% top chlapov, preto väčšina mužov nemá na zoznamkách šancu.

Je k tomu tona videí na YouTube, nájdi si to, nechce sa mi to rozpisovať.

Ernest-ernie

Akože nechcel som sem prispievať ale som sa úprimne pobavil :D

Tak Betka nám napísala na čo nemá nervy, na čo nemá náladu a o kto u nej nemá šancu :D :D.

Namiesto toho aby napríklad pekne napísala ako by taký profil mohol vyzerať.

To sú presne tie arogantné ženské profily kde si už žena v popise určuje ako sa MUSÍ chlap správať, brrr až mi je zle.

Betka pravdepodobne jedna z tých žien v strednom veku, s pár kilami na viac, ktorá si stále myslí že si môže vyberať chlapov a zadávať si milión podmienok na muža :D

Betka ty zabudni že na zoznamkách nájdeš nejakého kvalitného a hodnotného muža a takýmto arogantným preberaním odradíš aj tých pár trochu schopných ktorí by o teba možno mali záujem.

Betka132

Pocuj, ono je velmi dolezite ci tam o sebe nieco napises a tiez ci tam mas fotku. Ja profily bez fotky hned posielam prec. Ale tiez take, ktore o sebe nemaju ziadne informacie. Ja fakt nemam naladu vypytovat sa kazdeho chlapa, aby mi napisal nieco o sebe. A on este odpovie: a co ti mam napisat? Pytaj sa. Jak v pomocnej skolke! Chlap ktory o sebe nevie nic napisat, ani ake ma zaluby a co vlastne hlada (odpoved zenu nie je odpoved), taky u mna nema sancu. Ja si pozeram profily a podla zakladnych informacii aspon priblizne viem, ci sa k sebe hodime ci nie. Ci to moze mat zmysel ci nie. Ale aby som kazdemu pisala otazky jak v pomocnej skolke aby som z neho vypacila nejake zakladne info tak ako sorry, na toto absolutne nemam nervy. Tiez ked si do profilu napise - ja som neopisatelny, pytaj sa. Nebudem sa pytat a nemam o takych zaujem.

Marek-001

To mu ozaj radíte "dobre", aby sa zoznamoval vonku. Keby sa vedel zoznámiť naživo, tak by snáď neriešil žiadny Tinder ani nič podobné.