Rozchod kvoli malickostiam

Príspevok v téme: Rozchod kvoli malickostiam
Stajko

Ahojte, v zime som tu mal temu o rozchode, potom sme sa dali po case dokopy.

Teraz sme sa rozisli. Vysvetlila mi, ze jej vo vztshu vadili malickosti na mne. Tie sa v nej ukladali a az to u nej vybuchlo. Podla mna to neboli vazne veci a hlavne to boli veci, ktore sa dali odkomunikovat. Vzhladom na to, ze je komunikativna, rozumna a na zaciatku sme si povedali, ze veci budeme riesit rozhovorom, tak v tomto pripade sa tak nestalo.

Povedala mi, ze jej vadilo ked som si z nej obcas utahoval, ked som hovoril dake nemravne vtipy, ked som si bol pre vodu a jej som nedoniesol a take sprostosti. Vadilo jej, ze som jej nepochvalil oblecenie a pritom sa nahodila len kvoli mne (a ja som si vzdy v hlave povedal: ty kokso, ty si dnes riadna supa), pripadne som jej mozno 1x mesacne povedal do oci, ze ju lubim, ale radsej som jej to 10x napisal cez spravu.

Ostal som zaskoceny, pretoze mi to prisli take doslova malichernosti a hlavne na to, ze je vyspela a rozumna, tak by som cakal, ze mi to hned povie a ze si to vysvetlime. Lenze casom sa to u nej takto kopilo a kopilo, az vybuchla, vykricala mi niektore veci a bolo.

Boli sme skoro rok a pol, vo vztahu sme boli obaja spokojni po kazdej stranke a aj po rozchode mi teraz povedala, ze som uzasny a super chalan, ze krajsi vztah nemala a ze sa vzdy tesila. Popri tom mala slzy v ociach.

Myslite, ze je tam sanca si tieto veci povedat, ujasnit a dat to dokopy? Lebo viem, ze ma lubi, ved mi to pisala este den pred rozchodom aj to ako sa tesi na mna, ale asi ten pohar vody pretiekol, vybuchla a bolo.

Dakujem

Betka132

Este dodatok, poviem ti to takto, ona sa zrejme citi zranena a nelubena a ja sa viem do nej vcitit. Aj ked verim tomu, ze ty ju lubis, ale proste to nevies dat dostatocne najavo a ona to neciti. Davat lasku to nie je len o prazdnych reciach "lubim ta", ale hlavne o cinoch. A ten cin je napr. to, ze idem pre vodu a donesiem aj jej. Alebo sa jej rovno spytam ze nie si smadna zlatko, das si nieco a urobim si tu namahu ze spravim jej aj malinovku ked ma na nu chut. Toto by mal byt vo vztahu zaklad na ktorom vsetko stoji alebo pada. Mysliet na toho druheho a snazit sa ho urobit stastnym.

Betka132

Ono su to malickosti pre teba ale urcite nie pre nu. Podla toho co pises mi z toho vychadza, ze si si ju moc nevazil. Ak by si na nu myslel a bola pre teba dolezita, donesies vodu aj jej, nielen sebe. To urcite nebolo len raz, ale pravidelne si myslel hlavne na seba a nie na nu. Pokial si z nej utahujes a jej to vadi, mal by si s tym prestat. Neviem ako to beries ty, ale ona to moze brat ako ponizovanie a neuctu z tvojej strany. Ona zrejme cakala romantickeho princa co ju zahrnie laskou a toho v tebe nenasla. Ak ju chces spat, musis sa zmenit, musis byt romanticky. Prestat si z nej utahovat a mysliet aj na nu ked ides pre vodu alebo cokolvek ine. Ona ti mozno v takychto pripadoch vodu doniesla ked isla ona, a ked si isiel ty tak si myslel len na seba. Skus sa s nou porozpravat a vyzvi ju, nech ti povie, co vsetko jej vadi a ako sa pri tom citi. Skus ju pochopit, nevysmievaj sa z nej, neponizuj ju, neutahuj si z nej, bud vazny a ber to vazne. Nebanalizuj to a netvrd jej, ze su to malickosti a ze naco sa tym vobec zaobera. Pre nu to malickosti nie su. A podla mna to tiez ziadne malickosti nie su, lebo jej tym ukazujes svoju neuctu k nej. Tiez jej nic nevycitaj, napr. to, ze si od nej ocakaval ze je rozumna a porozprava sa s tebou o problemoch. Mozno to aj skusala, alebo ti davala najavo svoju nevolu ale ty si ju nevnimal ci rovno ignoroval. Ak ju chces spat, musis sa zamysliet hlavne nad sebou a zmenit svoje spravanie. To takto vztah nefunguje ze idem si po vodu a frajerke nedonesiem.

svetlinka

tak to je jasne, ono aj ked sa tie malickosti nakopia, ani to nie je bohvie co, lebo clovek potom pernamentne nieco riesi a jedneho dna sa to nakopi a clovek vybuchne

Sammy

Tak ak sa rozidu kvoli takej malickosti, ten vztah nebol stabilny a zdravy. Takze skor ci neskor by sa rozisli podla mna tak ci tak

crocinka

tiez si myslim, ze by ten vztah do buducna aj tak nevydrzal. niekedy sa to ukaze prave na takychto malickostiach

zazrivienka

aj ste sa niekam posunuli alebo ani nie. ono fakt su to malickosti ale ak vas tie dokazali takto rozdelit, tak podla mna aj dobre a je lepsie to prijat