Rozchod kvoli malickostiam

Príspevok v téme: Rozchod kvoli malickostiam
Stajko

Ahojte, v zime som tu mal temu o rozchode, potom sme sa dali po case dokopy.

Teraz sme sa rozisli. Vysvetlila mi, ze jej vo vztshu vadili malickosti na mne. Tie sa v nej ukladali a az to u nej vybuchlo. Podla mna to neboli vazne veci a hlavne to boli veci, ktore sa dali odkomunikovat. Vzhladom na to, ze je komunikativna, rozumna a na zaciatku sme si povedali, ze veci budeme riesit rozhovorom, tak v tomto pripade sa tak nestalo.

Povedala mi, ze jej vadilo ked som si z nej obcas utahoval, ked som hovoril dake nemravne vtipy, ked som si bol pre vodu a jej som nedoniesol a take sprostosti. Vadilo jej, ze som jej nepochvalil oblecenie a pritom sa nahodila len kvoli mne (a ja som si vzdy v hlave povedal: ty kokso, ty si dnes riadna supa), pripadne som jej mozno 1x mesacne povedal do oci, ze ju lubim, ale radsej som jej to 10x napisal cez spravu.

Ostal som zaskoceny, pretoze mi to prisli take doslova malichernosti a hlavne na to, ze je vyspela a rozumna, tak by som cakal, ze mi to hned povie a ze si to vysvetlime. Lenze casom sa to u nej takto kopilo a kopilo, az vybuchla, vykricala mi niektore veci a bolo.

Boli sme skoro rok a pol, vo vztahu sme boli obaja spokojni po kazdej stranke a aj po rozchode mi teraz povedala, ze som uzasny a super chalan, ze krajsi vztah nemala a ze sa vzdy tesila. Popri tom mala slzy v ociach.

Myslite, ze je tam sanca si tieto veci povedat, ujasnit a dat to dokopy? Lebo viem, ze ma lubi, ved mi to pisala este den pred rozchodom aj to ako sa tesi na mna, ale asi ten pohar vody pretiekol, vybuchla a bolo.

Dakujem

Sofia Nela

Stajko, v tomto mám asi zlú informáciu pre teba. Čo chceš ty, už asi pre tvoju ex podstatné nie je. Ako žena ti viem naisto povedať, že ak sú dôvody rozchodu takéto malichernosti, proste ťa už nemiluje. Nemá význam to v tomto momente hrotiť.

Stajko

Ja to nechcem nechat tak, aby to skoncilo. Len jej chcem dat priestor na vycistenie hlavy od zleho, aby sama zistila ci ma lubi a ci jej chybam.

pupavka18

To možno neboli dôvody rozchodu. Tie nepovedala a zakryla to týmito malichernosťami.

Áno,netreba sa ozývať, čím skôr sa z toho dostať, prácou, športom, aby nebol čas sa tým trápiť. Ale nejaký čas potrvá, kým to odznie. Nie je jediná na svete..

Sofia Nela

Nenapísal si, koľko máte rokov, ale asi ste obaja ešte mladí. Myslím, že je nutné dať tvojej ex teraz čas a priestor, nech sa rozhodne sama. Čím viac budeš tlačiť na pílu, tým to bude horšie. Osobne si myslím, že sa vaše cesty ako partnerov rozídu..