Nevladzem dalej

Príspevok v téme: Nevladzem dalej
Kuka

Ahojte,som matkou 3 deti,mam manzela 7 rok,ide o to ze som v kuse doma s detmi,a ked je nejaka akcia kde akoze mozem ist lebo deti maju kd 3 rokov a vyssie tak manzel sa ma opyta mam ist ja domov alebo kdes ty s nimi?myslim vecer ,chapete ja mu poviem ostan ale nie dlho lebo rano viwtw ako deti vstavaju skoro ,tym padom on ked je odpaleny zasa je vserko na mne,teraz piatok akcia -moji kamosi a on ides domov s detmi?kukam nanho ano idem a on rano o pol 3 doma aj to nedvihal tel,len som volala kamosovi ze kde su,teraz nedela ,sme mali akoze sportovy den v meste ,zasa moji kamosi q kamosky uz som sa s nim pohadala ani som tam nesla....milujem folklor ,to vsetko tam dnes bolo ,kli nemu som tam nesla lebo nevladzem uz nanho pozerat ,ze on tam ostame ja zasa s detmi domov.milujem svoje deti qle mam dost od 2017 roku v kuse byt s nimi,manzelovi rodicia sa nezaujímajú, moji su mrtvi,mam uz toho dost ze aj tam.kde som sa mohla trocha odviazat s mojimi kamosmi ostal manzel.v piatok mi napisal asi 2 hodiny potom qko som odisla s detmi ze s kym by si tu bola ked ta kamoska tvoja odisla ,(odisla lebo som odisla ja)
...dnes alcia ako lusk ,som uz tak nahnevana ze som si kupila cigi co som nefajcila 5 rokov a pijem vino.....mam ho plne zuby ,o 2 tyzdne mi povie ze ide na koncert ,potom na pivo s kamosom .......som sialena ja ?lebo vraj ano

snejty

12tky urcite nerobis kazdy den. To znamena, ze niektore dni mas volno. Musite sa s muzom dohodnut na vyzdvihovani a vodeni deti do skolky. Nie si slobodna matka. Ste na deti dvaja. Pripadne zacni s hladanim inej prace, pripadne si zniz uväzok.

OdpadskaKrajina

Svokre sa ani nečudujem. Už má právo na oddych a nie strážiť neposlušné detiská a byť ako krotiteľ divej zvery. Mohli by ste mať tiež pre ňu pochopenie.
A ináč to ste celé vy ženy, vybrať si alkoholika a ešte si spraviť s ním kopu deciek. A teraz plačete po fórach.

ovomaltine

To je blbe. Tak chodte spolu na pivo, kde je aj zahradka vonku pre deti, kde sa mozu hrat. Vsetci budete vonku a vsetci spokojni, aspon nejaka zmena.

matriska

KUKA

Tak chod aj sama, proste dokaz mu, ze mozes ist, ze mas kam ist a nejake kamaratky si najdes, to sa neboj. Len nesed doma.

Kuka

Svokra je taka ze aj ked pride raz za polroka,vypije kavu,posedi pri detoch vyfajci pol balika cigariet a za 3 hodky sadne na bus a s usmevom odchadza ze svoje si splnila a dala ciarku do kalendara ze bola,nikdy sa neopyta ci netreba s niecim pomoct ,ci vladzem ci netreba deti postrazit....proste hotova tragedia ,a ked zavola telefonicky raz za meaiac smeje sa len do telefonu a pyta sa 3 veci stale tie iste dookola a rehota sa stale.....proste ja uz jej ani nedviham lebo mi to dviha zaludok.....
A s manzwlom som sa o tom rozpravala ,stale len pkvie ved si chod kam chces .....ze mozem.....ale kam?sama?kamosky su prec ,nepoznqm nikoho ,a s manzelom sme sami neboli dvaja ani nepamatam.....proste horor,ja uz uvazujem qj nad rozvodom lebo uz nemozem na manzela ani pozerat ako si chodi kade chce ,robi co chce ....ked mu poviem ze sa mi to nepaci ,tak stale povie chpd aj ty na pivo a pritom vie ze okrem neho nemam s kym

ovomaltine

Babka ma rada deti ci je to taky chladny cumak? Mozno len nechce otravovat. Ja mam napriklad rada deti, hned by som ti postrazila, aj zadara. Urcite aj v tvojom okoli je niekto taky.
A praca nevyriesi to, ze chces obcas vypadnut na akcie, len to zhorsi, lebo nebudes stihat.

pupavka18

Tak ak máš auto k dispozícii, do mesta ísť, deti dať do detského kútika,v každom nákupnom centre to je, pod dozorom.nech sú, a ty sa prejdi po centre, len tak sadni na kávu, oddýchni od nich, daj si od toho koloča detox hodinku, zrovnaj myšlienky, kúp si magnezko a omega 3... Aj zmenu prostredia, že budeš mať, oddych psychický potrebuješ
Už veľmi si z toho frustrovaná,

A keď tak zober deti do auta mimo dedinu, dohodni sa s opatrovateľkou v meste, na dve hodky a ty aj keď len presedis v parku, aj to ti na začiatok pomôže, potom prechádzka, čistiť hlavu, aj ,,nervnosť" z teba odíde, lebo cigarety a sama s myšlienkami, to je cesta do pekla,a aj tak žiadne riešenie

Tak u vás je toho viac na riešenie, ubíja ja ťa manželová pracovná doba, asi dochádzanie je strata veľká časová, lebo ty si stále sama doma na všetko, ubíjajúci stereotyp, si ako v klietke, a v piatok ešte on ufrnkne preč na akciu,

To chce si sadnúť a prekopať rozumne s ním, on by matku svoju mohol presvedčiť, či by nemohla k vnukom aspoň 2x v mesiaci prísť na noc, potom taxi domov, aby si mohla aj ty ísť sa odreagovať, mať trochu zmeny, lebo to graduje v tebe.

Opatrovanie na dedine, no a čo, však si moderná mladá žena, to nikto nemusí vedieť, dohodneš, že je to kamoška tvoja, ak budú susedia zvedaví...

Obed navar na dva dni, polievku hustú, výživnú môžeš, aj zamraziť jedlo,mamičky to tak robia...práčka vyperie, umývačka riadu umyje, sušička vysuší...

deti do škôlky 2x v týždni aspoň, veď dnes sa dá všeliak dohodnúť

Ušetri čas: nákup do mrazáku, mäso, mraz.zelenina, aj graham.rozky, potom do zásoby ryža zem., cestovinky, trvanlivé mlieko, však dnes už úplne to je inak, len ty si už veľmi,veľmi rozrušená z toho,že sa ti nedá poriadne rozmýšľať, drobnosti sem tam dokúpiť,

V kľude s manželom, ale nie ,,nervná" porozprávaj o možnostiach