Nevladzem dalej

Príspevok v téme: Nevladzem dalej
Kuka

Ahojte,som matkou 3 deti,mam manzela 7 rok,ide o to ze som v kuse doma s detmi,a ked je nejaka akcia kde akoze mozem ist lebo deti maju kd 3 rokov a vyssie tak manzel sa ma opyta mam ist ja domov alebo kdes ty s nimi?myslim vecer ,chapete ja mu poviem ostan ale nie dlho lebo rano viwtw ako deti vstavaju skoro ,tym padom on ked je odpaleny zasa je vserko na mne,teraz piatok akcia -moji kamosi a on ides domov s detmi?kukam nanho ano idem a on rano o pol 3 doma aj to nedvihal tel,len som volala kamosovi ze kde su,teraz nedela ,sme mali akoze sportovy den v meste ,zasa moji kamosi q kamosky uz som sa s nim pohadala ani som tam nesla....milujem folklor ,to vsetko tam dnes bolo ,kli nemu som tam nesla lebo nevladzem uz nanho pozerat ,ze on tam ostame ja zasa s detmi domov.milujem svoje deti qle mam dost od 2017 roku v kuse byt s nimi,manzelovi rodicia sa nezaujímajú, moji su mrtvi,mam uz toho dost ze aj tam.kde som sa mohla trocha odviazat s mojimi kamosmi ostal manzel.v piatok mi napisal asi 2 hodiny potom qko som odisla s detmi ze s kym by si tu bola ked ta kamoska tvoja odisla ,(odisla lebo som odisla ja)
...dnes alcia ako lusk ,som uz tak nahnevana ze som si kupila cigi co som nefajcila 5 rokov a pijem vino.....mam ho plne zuby ,o 2 tyzdne mi povie ze ide na koncert ,potom na pivo s kamosom .......som sialena ja ?lebo vraj ano

Kuka

Byvam.na dedine hanbim sa objednavat opatrovatelku,proste mi to pride blbe,,,,,a co sa tyka prace uz som aj rozmyslala ze nastupim do prace deti do skolky a jasli,ale ja mam tak na hovno pracovnu dobu ze ani deti nemozem odvazat do prace ani ich vyberat ,od pol 6 rama do pol 6 vecera ,a manzel ma tiez pracovnu dobu na hovno......cize uz aj koli tomu som nervozna co bude dalej ,ze budem musiet ostat asi doma stale a s toho som nervozna strasne ,asi sa zblaznim akoa vserko dusi a vsetko hy som vykricala najradsje

snejty

Spolu pridete a spolu aj odidete. Kde ste vobec k takemuto napadu prisli? S niecim takym som sa nikde nestretla.
Deti do skolky a jasli a ty do prace. Vybavene.

pupavka18

Jeho matka, no možno aj naschvál ti robí,že nepríde a fakt pri 3 deťoch,aspoň 1x týždenne by mohla, a to s radosťou,
Manžel ,,radšej" sa zdekuje na pivo,aby nemusel chudák počúvať teba... Pritom.on by mal byť ti najviac nápomocný a spolu všetko robiť, lebo ste manželia, partneri a rodičia vašich spoločných detí,
Takže od seba musíš začať, magnezko kúpiť, omega 3, aby ,,hrniec nevykypel" ovládaj sa,lebo všetci budú od teba bočiť a odnesie to tvoje zdravie,
A to bude začiatok zlého obdobia pre všetkých, hlavne pre deti
Financie prekop,či nenájdeš na opatrovanie 1x v týždni nejakú rezervu a pôjdeš ,,von na vzduch" , ja neviem, deti, nechodí do škôlky,aspoň jedno?

Potom ku dvom deťom opatrovanie na pár hodín, aby si sa začala dávať do poriadku, tvoje nervy a psychika už ,,pracuje",

Svokra, smutné, na jeden večer čo nepríde,keď ,,akcia" jasne, nie často veľmi...(keď ona sama chodí na akcie...) potom v noci keď prídete domov, môže ísť taxi domov, to už jej zaplatíte toľko...10 km je blízko veľmi.

Ak nie, tak šancu vidím len v tom opatrovaní, veď vo svete je to bežné,aj unás už, a máš vybavené,

sa sebe povenovať, skludniť nervy, vychodit to, vybehať, hádky zmierniť

Kuka

Ano vrie to vo mne a strasne ,a manzel o tom vie a ma na haku,mi povie ved chod ,,ale kam vie dobre ze tu nemam kamosky,vsetke su prec v zahranici alebo byvaju daleko
Mam uz taky tlak s toho na hrudniku ze mam pocit ze explodujem,uz aj pred rodinou im pridem ako jebn.....lebo sa len stale hadame a samozrejme ze vsetko je moja chyba.jeho matka byva od nas 10 km nezajjima sa vobec,doma swdi na gauci od rana do vecera a chodi si na kavicku s kamoskami,nezavola ako mesiac dlhy....proste uz ma vsetko tazi na hrudniku,uz nevladzem taky stav ,v kuse len vsetko okolo deti...milujem.ich naviac na svete ale.....

pupavka18

V tebe to vrie už veľmi a explózia je blízko, treba emócie krotiť, kým sa ešte dá..

Ak si to môžte dovoliť, aspoň raz za čas, využiť agentúry: nájdi podľa mesta, kde bývate: hlídačky, domelia, fermeria a na niekoľko hodín využi opatrovanie detí, aby si mohla ísť na ,,detox" od detí, vyčistiť hlavu do fitka, alebo len tak proste podľa svojho...

Tiež spolu s manželom sami aby ste mali nejakú hodinku, porozprávali, ako za starých čias, akcia raz za čas tiež spolu a opatrovateľku maj jasne ba telefóne...či je všetko ok,lebo zodpovednosť...

Kuka

Ved ja mu poviem vsetko co si napisala,akoze nechodi az tak casto ale ked ne nejaka akcia alebo pivo hned len zahlasi ze ide ....chapetw?proste nestara sa o deti ze aj ja chcem vypadnut apod.prostw ide.mpje kamosky su vsetkw v zahranici ,nemam ist ani s kym vonku,ked raz za cas niekto pride a sa kona akcia ja vecer domov s detmi ,ved som matka q on ze ostane len trocha po mne a sakra je do rana.a potom mi ppvie ved si mala ostat,a deti som mala dak kam?po akcii povie ze qj tak zeny poodchadzali a boli tam len chlapi,

fonte

Ty si dobra zenuska, poslusne domkov s deckami a manzelik sa rozbije do rana :D A este mu to dovolis, nech zostane.
A tiez sa cudujes, ze s 3 deckami malymi si stale doma, kedze nemas rodicov, ani opatrovatelku.
Zaujimave.
Tak musis muzickovi vysvetlit(az si tak este neucinila), ze namiesto popijania s kamaratmi si tu ty a deti. Nie ho este pustat a potom sa cudovat, ze pride rano.
Tie mantinely urcujes ty, teda mala by si.