Sounding (Zasúvanie dilatátora do močovej trubice)

Príspevok v téme: Sounding (Zasúvanie dilatátora do močovej trubice)
25bdsm25

Chcem sa spýtať či tu niekto má skúsenosti s touto praktikou. Konkrétne by som chcel vedieť na čo si treba pri tom dávať pozor. Mám dva originálne silikónové dosť ohybné dilatátory s hladkým povrchom o dĺžke 34cm a hrúbkou 6 a 10mm. Na čo najvyššiu možnú sterilitu samozrejme dbám, vždy ich dôkladne umyjem antibakteriálnym mydlom a poriadne opláchnem, a pred použitím ich ešte postriekam originálnym prípravkom z lekárne určeným na dezinfekciu chirurgických nástrojov a nechám usušiť. Používam na to obyčajný lubrikačný gél na vodnej báze. A moja otázka je, dá sa ten 34cm zasunúť celý bez toho aby niečo hrozilo? Mal som vnútri cca 22 - 24 cm a zdalo sa mi ako keby som došiel k nejakému citlivejšiemu bodu, tak som sa bál ísť ďalej? V tej chvíli som nebol stoporený takže dĺžka samotného penisu nebola viac ako 10 - 12 cm, teda som bol cca 10 - 12 cm za koreňom penisu. Aké sú pri tom riziká? Čo sa môže stať ak pôjdem dnu s celou dĺžkou. Lebo na jednej strane ma to neskutočne láka, no na strane druhej sa bojím, keďže si nechcem poškodiť zdravie. Dá sa bez problémov dôjsť až do močového mechúra? Nehrozí pri tom nejaká prietrž? Či už samotného mechúra alebo urety? Alebo nehrozí že sa poškodí zvierač a nebudem potom vedieť zadržať moč? Keby mi vedel poradiť niekto kto tomu skutočne rozumie, bol by som moc rád.