Invalidný dôchodok / zamestnávateľ

Omen

Peter,
položila som ti 3!!! slovom TRI otázky, kde mám odpovede???
Rozhodnutie NIE je právoplatné, čo do čerta chceš odovzdať??? : o)

Peter231

Že sa môžem odvolať do 30 dni mi pisu … rozmýšľam že pôjdem teda v pondelok to zaniesť do prace … ale mám to dosť km no a 11.7 už nastupujem

mikuska

ak je to tak, ze je to uz teda na beton iste, tak podla mna nie je problem zavolat si do firmy, ze ako mas postupovat, mozno si to len zaeviduju a povedia ti, ze to staci potom alebo im to proste odfotis do mms

Omen

Kedy si dostal rozhodnutie (dátum!)?
Aký dátum máš na rozhodnutí?
Akú lehotu na odvolanie máš uvedenú v poučení?

Peter231

Chcem sa este spýtat , mam písané vznik ID od zajtra.. mam vsak dovolenku , bude stačiť
ak oboznámim firmu az 11.7 - po dovolenke? Ďakujem pekne , nechcem niečo zanedbat

Peter231

Ano pracovať tam budem , šiel som len riešiť aby peniaze poslali na účet … a pýtal som sa tej pani čo budem potrebovať pre zamestnávateľa a ona mi povedala , že stačí to rozhodnutie … dnes som to doma pozeral ale tam žiadna pečiatka nie je …. Tak tam budem musieť ísť znova no

Omen

Peter,
to je ÚRADNÁ LISTINA!!! A tá musí obsahovať VŠETKY náležitosti:
1. podpis oprávnenej osoby SP,
2. guľatú pečiatku so štátnym znakom (je to rozhodnutie!) SP,
3. rozhodnutie musí byť PRÁVOPLATNÉ!!!

Inak je to zdrap papiera, ktorým si môžeš vytrieť...
A načo si bol na UP, veď včera si písal, že budeš pracovať u toho istého zamestnávateľa??? : o)

Peter231

Ďakujem za info : ) no dnes som bol na úrade prace a tam mi pani povedala , že stačí jej dať papier koľko mám % .. ale teraz čítam že potrebujem od nich papier pre potvrdenie ID aj s pieciatku ? Škoda že mi to nevedeli dať hneď no