P H A R M A T E X

Príspevok v téme: P H A R M A T E X
D_nika

mate niekto skusenosti s cipkami alebo kremom? citala som, ze je to spolahlivejsie, ako kondom podla Pearl indexu, len mi nie je dost jasne, mohol by sa partner do mna urobit, alebo je tam nejake to riziko?? Viete poradit? A este.. niekde sa pise, ze kombinacia s inymi antikoncepcnymi metodami (kondom napr.) sa neodporuca, lebo to znizuje jeho ucinnost a inde zase, ze to je istejsie. Comu mam verit? Pomozete mi najst pravdu??

D_nika

danielik, keby som tam bola nasla, co som potrebovala, nepisala by som sem. ja chcem vediet osobne skusenosti zien, nie lekarov, ktory to sprostredkuvavaju.

jakubec - chcem sa poradit so svojou gynekologickou, len som momentalne daleko z domu a chcela som o tom co-to vediet predtym, nez tam pojdem, tak dakujem za odpoved.

jakubec

No nahodou som zabludil na tieto stranky a riesia sa tu zaujimave problemy. Som povolanim lekar gynekolog pôrodník. Preco sa neporadis so svojim gynekologom. Mojim pacientkam odporucam Pharmatex ak nechcu uzivat hormonalnu antikoncepciu. Tvoj strach pri použivani Pharmatexu je neopodstatneny. Princip fungovania je zhustenie vaginalneho hlienu a tym znemoznenie pohybu spermii a napokon nicenie spermii ucinnou latkou. Takze pri pouzivani podla navodu a dodrzania zasady o mydle je Pharmatex uplne ucinna antikoncepcia a nemusi sa pouzivat v kombinacii s kondomom ani v pripade akpartner ejakuluje vo vnutri partnerky.

D_nika

prosim, prosim, strasne moc potrebujem poradit!! mam strach, aby som cosi nevyviedla alebo tak.. pouzivate niektora tento druh antikoncepcie??