P H A R M A T E X

Príspevok v téme: P H A R M A T E X
D_nika

mate niekto skusenosti s cipkami alebo kremom? citala som, ze je to spolahlivejsie, ako kondom podla Pearl indexu, len mi nie je dost jasne, mohol by sa partner do mna urobit, alebo je tam nejake to riziko?? Viete poradit? A este.. niekde sa pise, ze kombinacia s inymi antikoncepcnymi metodami (kondom napr.) sa neodporuca, lebo to znizuje jeho ucinnost a inde zase, ze to je istejsie. Comu mam verit? Pomozete mi najst pravdu??

D_nika

je fakt, ze som sa pytala gynekologicky, no ta bola voci tomu dost skepticka... podla nej to ani nie je antikoncepcia a vraj nechape, ako by mohli len "bylinky" ucinkovat tak silno... ale aj tak sme to s partnerom skusili (ine problemy, ktore rozoberat nebudem radsej)a momentalne mi meskaju uz 4 dni. je fakt, ze som sice chora a mam dost silne antibiotika, no myslite, ze mi ich mohli posunut az tak?? a este jedna vec - pri sexe s pharmatexom sa do mna priatel ani len neurobil, no aj tak som cela zneistena... :((((

arriela

pretoze som mala malicko rokov a 100 percentne som neverila ani pharmatexu ani kondomu a babo som za ziadnu cenu nehcela:)

arriela

no ja som pouzivala pharmatex krem skoro rok,ale potom som presla radsej na hak..neviem nakoolko je ten krem spolahlivy,my sme vzdy radsej pouzili sucasne aj kondom.upozornujem,ze to dost z tela vyteka,tak sa potom nezlakni:)

Lenka_

No, este sa nespravil az do mna, pretoze som mala plodne dni (istota je gulomet) ale nabuduce uz vyskusame...A uz mam vyhliadnutu znacku kocikov, takze oznamim:)))

Lenka_

Ahoj! Ja som si akurat vcera kupila krem pharmatex, sme ho prvykrat vyskusali, pocity prijemne... bez kondomu...Dufam, ze zachvilu nebudem potrebovat kocik:) Ale samozrejme, ze keby sa aj cosi pritrafilo, tak sa babu potesim, inak neviem ci by som sa odvazila pouzit...HAK nemozem brat:(