P H A R M A T E X

Príspevok v téme: P H A R M A T E X
D_nika

mate niekto skusenosti s cipkami alebo kremom? citala som, ze je to spolahlivejsie, ako kondom podla Pearl indexu, len mi nie je dost jasne, mohol by sa partner do mna urobit, alebo je tam nejake to riziko?? Viete poradit? A este.. niekde sa pise, ze kombinacia s inymi antikoncepcnymi metodami (kondom napr.) sa neodporuca, lebo to znizuje jeho ucinnost a inde zase, ze to je istejsie. Comu mam verit? Pomozete mi najst pravdu??

D_nika

kocky, okopirujem vam, co mi napisali z tej stranky pharmatexu:

Pouzitie pripravku Pharmatex nie je ovplyvnene ziadnym ochorenim ani sucasnym uzivanim akychkolvek inych liekov. Pharmatex je kontraindikovany pri pouziti inych vaginalnych liekov a mydlom, ktore neodporucame pouzivat dve hodiny pred a po pouziti Pharmatexu.

Mozem, vsak odporucit pouzivat pripravok Saforelle gel na intimnu hygienu, ktory nie je na mydlovej baze.

katuska133

umyvanie, mno ja som sa sprchovala s partnerom hned po ukonceni :) Ale aby sme boli na jasnom samozrejme to musi byt Ph..5,5 nivea napr....a nic sa mi nestalo, co sa tyka vody cistej, tak to sa nesmie prudom cistit vnutri, spermie vyjdu von ked pojdes na WC, to je pohode, netreba to vyplachovat :D len sa utriet...:)

gina30

Veronika ta odpoved bola pre mna? :)) Ja som mala na mysli to umyvanie! Ja som sa pytala priamo toho lekara co je uvedeny na stranke pharmatexu. Tak este raz co som sa dozvedela. Intimna hygiena je dovolena bez pouzitia mydla-plati pre oboch partnerov. Keby predsa len partner zabudol-ja nezabudam bo sa fakt bojiiiim zlyhania- tak do 2 hod od pouzitia mydla by mohla tato forma ochrany zlyhat. Preto som pisala ze 2 hod nic nebude. A zena sa moze normalne umyt cistou vodou len vyplach si nemoze urobit.

veronika

po dvoch hodinách dáš ďalší čípok..kde je problém, hm?? kto chce spôsob si nájde...ja používam pharmatex v komb. s prezervatívom a neviem si to vychváliť.. no až na to spoločné sprchovanie:(( ale inak super:o)

veronika

pokiaľ viem, tak iba žena by sa nemala umývať a to ani vymývať si to čistou vodou. Muž iba čistou vodou. No spoločná sprcha nejde do úvahy.

gina30

D-nika no tak vcera moj drahy dosiel z prace a hned som ho oboznamila s podmienkami:)) Ale kedze ma plnu hlavu inych problemov, budem mu to vraj musiet pripominat a ak nahodou zabudne tak veselo stopovat cas na hodinach a do tych 2 hod. NIC NEBUDE! a mame po krasnom spontannom...no co uz...do prechodu daleko...

gina30

Ak sa vladze doplazit po vykone do sprchy tak jasne ze sa moze:)) Inak blbe ze ho musim teraz sledovat cim sa to moj drahy myje ze?