Lenivý brat

Príspevok v téme: Lenivý brat
asurajka

V prvom rade prajem všetkým krásny deň.
Rada by som sa trochu vykecala, mám problém s mojím bratom. Ide o to, že je to dospelý človek, má 29 rokov. Nepracuje a čo je najhoršie ani nechce, žije s rodičmi a tí mu to trpia, živia ho. Ale čo ma štve je, že na mňa mama hádže jeho povinnosti. Tak napríklad je na Úrade práce, tam sa treba preukázať, že si aktívne hľadá prácu. Tak mi mama volala, aby som mu pomohla napísať motivačný list a životopis.
Prišiel mu balík z Číny, po novom už sa platí clo a nevedeli čo s tým, tak to hodili na starosti mne. Aby som zavolala na colný úrad a vyriešila to. Ešte si ten balík objednal na moje meno. Bolo treba vytlačiť nejaké papiere a oskenované poslať. Tak to mama zase dala na starosti mne.
Ja bývam už roky sama s manželom a už mám fakt dosť toho, riešiť veci za lenivca. Mama mi vždy povie, že to je už naposledy. A ešte je protivna a zlá keď neurobím čo chce.

duma

No ja to tak praveze vobec nevidim tak ako vy. Mne to pride tak, ze on je proste maznacik a milacik rodicov a na teba nechavaju vsetky povinnosti. Aj take, ktore by zvladol spravit sam. Nepacilo by sa mi, keby so mnou niekto takto jednal. Najjednoduchsie riesenie problemu je sadnut si s nimi a povedat pred rodicmi aj pred nim, ze mu nemienis robit poskoka a podobne.

snejty

Robis z toho kovbojku. Pomoct so zivotopisom a papierovackami vlastnej rodine je predsa ok. Ocividne si sikovna a vies pomoct, tak sa na teba obracaju. Ber to tak, ze musime si pomahat.
To, ze brat nepracuje a financuju ho rodicia - to si musia vyriesit oni medzi sebou.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?