Lenivý brat

Príspevok v téme: Lenivý brat
asurajka

V prvom rade prajem všetkým krásny deň.
Rada by som sa trochu vykecala, mám problém s mojím bratom. Ide o to, že je to dospelý človek, má 29 rokov. Nepracuje a čo je najhoršie ani nechce, žije s rodičmi a tí mu to trpia, živia ho. Ale čo ma štve je, že na mňa mama hádže jeho povinnosti. Tak napríklad je na Úrade práce, tam sa treba preukázať, že si aktívne hľadá prácu. Tak mi mama volala, aby som mu pomohla napísať motivačný list a životopis.
Prišiel mu balík z Číny, po novom už sa platí clo a nevedeli čo s tým, tak to hodili na starosti mne. Aby som zavolala na colný úrad a vyriešila to. Ešte si ten balík objednal na moje meno. Bolo treba vytlačiť nejaké papiere a oskenované poslať. Tak to mama zase dala na starosti mne.
Ja bývam už roky sama s manželom a už mám fakt dosť toho, riešiť veci za lenivca. Mama mi vždy povie, že to je už naposledy. A ešte je protivna a zlá keď neurobím čo chce.

snejty

Robis z toho kovbojku. Pomoct so zivotopisom a papierovackami vlastnej rodine je predsa ok. Ocividne si sikovna a vies pomoct, tak sa na teba obracaju. Ber to tak, ze musime si pomahat.
To, ze brat nepracuje a financuju ho rodicia - to si musia vyriesit oni medzi sebou.