Plastové okná na dom

Lukca

Tiež môžem okná od Inconu doporučiť. Robili nám ich minulý rok na dome. Musím povedať že aj partia robotníkov čo ich robila bola veľmi zohraná a dali si na kvalitnej montáži záležať. A to som teda počul už kadejaké story o podobných montážnikoch. Inak aj kvalita je dobrá a aj cena bola rozumná.

Mares

Tak vidíš, tiež nám dosť helfli. Mali sme stanovený rozpočet a moc navyšovať sme nemohli, takže nám nakoniec pomohli sa do tej sumičky šikovně vopchať.

Borko42

Tak to som rád. Dnes som tam konečne bol, poradili možnosti a dokonca mi porobili ceny. Kolegu som sa už tiež popýtal a vyzerá že sú s oknami v pohode. No hlavne chcel by som teda dobrú kvalitu okien ale zase nie prehnané ceny, takže mi viacmenej všetko radili a kombinovali podľa našich finančných možností - ale čo mi zatiaľ vyrátali mi príde férové no.

Borko42

Aha tak na tú som úplne zabudol. A to mám kolegu čo mi aj raz spomínal, že má od Inconu okná. Len už nepamätám aké. Skúsim sa ho ešte popýtať. Alebo teda sa tam môžem zastaviť osobne vo firme a niečo pozisťujem. A aké profily používajú?

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.