Vytoky

vevushka

Ahojte...viete mi niekto poradit???Na zaciatku prazdnin som bola v Taliansku a mala som tam kramy a ked som dosla,tak som sa sla kupat do velmi chlorovej vody a dostala som vytok...taky zapachajuci a tmavy....bojim sa,ze co to je....viete mi niekto pomoct???.....teraz mam kramy,takye k lekarovi pojdem nadarmo...prosim pomozte mi

RNG

Vsetky dovozove potravinove doplnky-doplnky z vyzivy vyrobene v USA maju napisane podla USA zakonov ze su az pre vek od 18 rokov. To je tam pre to, aby ich deti sami nebrali. Totiz moze si ich kupit aj patrocne decko, lebo su na volnom trhu, tak ako cukriky alebo zmrzlina.Mnohe z nich su ale koncentraty a keby si z niektorych zobrala za hrst, mohla by si mat problem.
Takze takto to riesia v USA-napisu na to, ze je to len od 18 rokov. Hoci to mozes dat bezpecne v odporucenej davka hocikomu.Aj rocnemu dietatu.

lusiliu

RNG tam je pisane ze vyrobok nie je vhodny pre osoby mladsie ako 18 rokov ... ja mam 17 nebude to vadit ? ak nie mala by som o to zaujem, tak ako to objednat ?

candibene

mne na troo lekarka predpisala teraz candibene a mala som presne rovnakee vytoky tak som zvedava ci mi to pomoze

RNG

V mojich potravinovych doplnkoch--> mam produkt pod menom Potent Acidophilus w/Pectin. teda 6 probiotik aj so zivnou podou-pektinom, 3 miliardy v tobolke.
Mozes porovnat s inymi na nete.