Osamelá

Príspevok v téme: Osamelá
Jasna225

Ahojte. Ani neviem, prečo sem píšem. Možno chcem počuť radu, možno sa chcem iba vypísať. Som obyčajné 24 ročné dievča. Mám svoje záľuby, myslím, že som celkom milá... až na to že mám fyzický handicap. Pred pár rokmi som utrpela autonehodu...po nej množstvo operácii a fyzicky na tom už nie som tak, ako predtým. Nosím barle a krívam. Čoraz častejšie sa zmierujem s myšlienkou, že kvôli tomu ostanem sama. Cítim sa osamelo a neviem čo robiť. Je možné že by tento problém skutočne úprimný človek "prehrýzol"? Vďka za prečítanie :)

Raffaelkooo

Ahojte som baba ktorá ma 20 rokov mám priateľa ale ajtak sa cítim sama potrebujem aspoň jednu normálnu kamarátku trpím depresiami

bezo16

hellou sice neskoro ale tiež ma cca podobna vec dotiahla do takejto situacie, to že ludia stratili o teba "zaujem" je len fajn, je to len chtič ktory sa aj tak skonči len bolestou

reinkarnacia.sk

sama sa nebudeš citit ked budeš mat nejake poznanie o tomto svete o vztahoch atd hore v članku je o všetko popisane je to viac člankova seria, mne určite zmenila život z človeka kt sa lutuje o 180 stupnov

Jasna225

No, v reáli to až také optimistické nie je. Najprv máš tendenciu obviňovať okolnosti, osud... No potom si uvedomis, že to tak proste je a ľuďom sa stávajú zlé (a oveľa horšie) veci bez toho, že by oni sami boli zlí. Potom to prijimes, nevnímas to ako svoju chybu, alebo trest, ale ako fakt a naučíš sa s tým žiť. Lebo život je najvyššia hodnota. Aj so zmenenými kartami sa dá pokračovať v hre. A vďaka. :-) Ďakujem všetkým. :-)

Parzi95

Možno čiastocne, ale asi nie ( zbytočne zložité). Pár dní uvažujem nad tým čo si napísala ( ty alebo aj mnoho ďalších ) . A vôbec to neviem spracovať či sa na to pozerám optimisticky alebo reálne tak ako to v živote chodí. Vlastne nemám čím poradiť ani prispieť do témy.
Asi len dopriať veľa štastia.