panna ???

Príspevok v téme: panna ???
siomin

ak sa dievčaťa nespýtate či je panna, ako sa to dá zistiť ináč...myslím nejakým tým pozorovaním...ked napríklad navzájom sa uspokojujeme len rukami :)...myslím tým, ze najprv spočiatku tam šiel len jeden prst, neskor sa podarili obidva...trosku surovo písané, ale dufam ze to zaujme viacej diskutujúcich...dakujem vopred

evus

chcela byosm sa spitat ci ked som mala prvy sex s mojim chlapcom a citila oms len malu bolest je mozne ze my roztrhol blanu??musi sa vzdi pretrhnut pri prvom sexe??

masa

ako si moze niekto nieco tam strkat.podla mna neni blbe ked budes mat 1 pohlavny styk a nebudes mat blanu...ani ja by som nechcela mat pri prvom styku blanu ale to ze si tam budem strkat nieco to neni dobre je to nebezpecne...podla mna sa nikto za blanu nemusi hanbit ani ja sa za panensku blanu nehanbim a nehanbim sa za to ze som panna... ale mam strach ako to bude pri 1 styku ked sa blana roztrhne ci to bude boliet al. ci bude krvacat ako to je NAPISTE!mam 16 a nad sexom som rozmyslala a sa bojim ako to ma byt s tou panenskou blanou a ci sa da otehotniet aj pri 1 styku bez ochrany lebo niekto vravi ze sa da a niekto ze nie...

otilia

BABi vy nieste normalne, ze sa hanbite za panensku blanu.Je to uplne normalne. Namiesto vas by som si do vagini nic nestrkala mozeti si sposobyt strasne problemi ako su: INFEKCIE, BOLEST KTORU SI VAS ORGANIZMUS ZAPAMATA A PRI OZAJSTNOM POHLAVNOM STYKU SA TEJ BOLESTI NEBUDETE VEDIET ZBAVIT A BUDETE SA TAZKO SUSTREDIT NA TO ABY STE MALI PRIJEMNY SEX CO MOZE VIEST KU KOMPLEXOM ZE NEBUDETE MOCT MAT ORGAZMUS A NAKONIC AJ NEPLODNOST!!!!!!!!

simona

ahojte co mam robit ked mi pretrhol panensku blanu moj chalan ?? a krvacala som tak to znamena ze som uz neni panna ?prosim odpiste mi na e_mailovu adresu diky alebo na nick simca85 diky

simona

ahojte podla mna to je dolezite vediet ci je panna alebo nie leo on to musi vediet ! aby jej to mohol tak spravit aby ju to nebolelo a uz to chapete ????

sii

dievcata kolko mate rokov ze pisete take nezmysly?!
Vy si fakt myslite ze bude krvacat jak nenormalne??? Ved to nie je pravidlo a ked si tam strkate kade co tak neviem. Co sa tyka tlaku poklial ste nemali pohlavny styk tak je to normalne pretoze sa roztahujete, niekedy sa to dokonca nepodari na prvy krat. Boze kolko mate rokov??? Ach deti deti

aisa

je prvi pohlavny styk bezpecni aj bez kondomu??mohla som mat sex ale som odmietla som sa bala bez kondomu... ale to neni az taky problem..aj som chcela mat sex...a som sa este bala ze vykrvacam ked sa mi pretrhne panenska blana racej by som si ju pretrhla sama uz som to skusala ale akosi mi to nejde kolko to tam mam tlacit aby sa mi pretrhala!ake dlhe by to malo byt?????citila som tlak ale tak dalej od otvoru takych 9cm a da sa trafit aj na ine miesto ako do panenskej blany da sa to??????odpiste prosim!!!dakujem

mnonia

mam si to tam strcit pomaly al. supom rychlo aby som si panensku blanu pretrhla??skusala som to citila som nieco ale bojim sa ze si nieco vnutri poskodim al ze sa zle trafim...ja by som si ju aj pretrhla ale neviem ako je daleko...kolko asi dlhe si tam mozem strcit???10cm al. viac lebo nad 10 mi to nejde....

adika

ved to tu nikto asi nevie odpovede. Kazdy sa len pyta.Asi necim velmi hrubim a dlhym si ju mozes pretrhnut aj sama,prstami vzdy nemusis.Ale mohla sa ti pretrhnut uz davno,napr.pri gymnastic.cvikoch alebo inom sporte.Preto mnohe nie su panny aj ked s nikym nespali.Jednoducho ani sami nevedeli,kedy si ju roztrhli a pri com.Len chalani z toho robia vedu ked uz nie je,lebo sa nevedia zmierit s tym,ze mozno uz niekto pred nimi bol,hoci ani nemusel byt.a neveria,ked im povies aj o moznosti samopretrhnutia.