panna ???

Príspevok v téme: panna ???
siomin

ak sa dievčaťa nespýtate či je panna, ako sa to dá zistiť ináč...myslím nejakým tým pozorovaním...ked napríklad navzájom sa uspokojujeme len rukami :)...myslím tým, ze najprv spočiatku tam šiel len jeden prst, neskor sa podarili obidva...trosku surovo písané, ale dufam ze to zaujme viacej diskutujúcich...dakujem vopred

mnonia

mozem si panensku blanu roztrhnut aj sama???ak ano tak ako a ako je vlastne daleko od otvoru??ja som to skusala ale nic som necitila mla som v pochve asi 10cm.nechcem aby som pri prvom pohlavnom styku krvacala racej si to spravim sama.ako zistim ci ju uz nemam??ak ju mam a pretrhnem si ju budem krvacat??odpiste dikkkkkkkkk

monci

ty chudak SIOMIN si na drogach???preco to chces vediet ci je panna neni to jedno alebo ak bude chces jej dat kopy???alebo sa bojis ci mas ist na nu pomaly alebo rychlo???

valikka

Kludne sa moze stat, ze ho tam nevopchas,suska sa vzdy uplne stiahne...si myslis ze nosime pod suknou na dva prsty otvorenu dieru??? Jasne, a cakame na cmeliaka...
Vsetko zavisi len od vzrusenia - preto je napr.znasilnenie dokazatelne, lebo dotycny vnikne dnu nasilu, co sposobuje rany, trhliny, opuchy...takze, ked je vzrusena, ide to lahko, ked mas problem aj s jednym , vopchaj si ho do zadku, a zeny nechaj radsej napokoji.

adika

ked tam vôjdu dva prsty, tak ako vies,ze uz nie je blana porušená? Ze ju uz nemás? Môzes tam byt dvoma a si panna? To sa mi nezda.

siomin

ved dobre.....ale ked sa raz roztiahne, tak nemá tendenciu sa naspat stiahnut, stiahnut uplne, ci áno,,,,,po porode to je jasne, len ja myslim ze sa nestane to, ze uz tam tazko vojde aj jeden prst, hm ? :D

aristokrat

No ono je to elastiscké a postupne sa to prisposobuje. Veď teraz jeden , dva , prsty potom vták a potom z toho opčne vypadne dieťa. No aky problem z rozťahovaním. je to normálne že sa povolí.